Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Propozice

Termínový kalendář 2017/2018

TK SvčBaS - 2.polovina 2017

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

kondiční soustředění
termín 2018 upřesníme


BADMINTON CAMP
(herní soustředění)

termín 2018 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Začátek tréninkové sezóny 2017/2018

Po dlouhé letní přípravě je před námi opět nová tréninková sezóna. Hráči s největšími badmintonovými ambicemi začali s tréninkem na další turnajové období již od poloviny července a během prázdninového období absolvovali několik desítek hodin náročné přípravy.

Začátkem července čekalo na skupinu hráčů kondiční soustředění v Jizerských horách, předposlední srpnový týden potom vyvrcholila letní příprava herním soustředěním ve Stráži pod Ralskem. Pravidelný tréninkový program zahajujeme od pondělí 4.9.2017, kdy se hráči mohou opět těšit na rozvíjení svých badmintonových schopností a dovedností.

Rozpis tréninkových skupin včetně zařazení jednotlivých hráčů najdete zde: http://www.badmintonvesec.cz/o-klubu/treninky (seznam ještě není kompletní a bude se průběžně doplňovat).

Informace o platbě oddílových příspěvků a dalších podrobnostech najdete zde: http://www.badmintonvesec.cz/o-klubu/informace.

V letošním roce se z organizačních důvodů neúčastníme pravidelného sportovního veletrhu Sport Live 2017, avšak jsme i nadále připraveni do svých řad přijímat nové členy - viz. http://www.badmintonvesec.cz/o-klubu/nabor.

Hráčům přejeme hodně sportovních zážitků a co nejlepších výsledků na turnajích. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedených adresách zde: http://www.badmintonvesec.cz/kontakty/kontakty-oddil-badmintonu.

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook