Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Propozice

TK SvčBaS - 2. polovina 2018


TK SvčBaS - 1. polovina 2019


 Vánoční turnaj U9-U11

BK TU v Liberci
15.12.2018


MČR U19
TJ Astra ZM Praha
15.-16.12.2018


  Vánoční turnaj U13

BK TU v Liberci
16.12.2018

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
termín 2019 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR U19 - BK TJ Baník Most

(6.-7.1.2018) Jiří Vajsejtl dvakrát bronzový, Soňa Hořínková třetí v mixu!

Kromě početného zastoupení předvedli naši badmintonisté zároveň dobré výkony završené ziskem 2 bronzových medailí.

Ve smíšené čtyřhře prošli prvním kolem oba naše páry. Jaroslav Máchal s Ivou Foukalovou nakonec skončili ve druhém kole na raketách mistrů ČR, zatímco Jiří Vajsejtl se Soňou Hořínkovou dokráčeli překvapivě až do semifinále. I přes následnou prohru je bronzové umístění nečekané a potěšitelné.

Medaile ve dvouhrách byly tentokrát pouze v rámci teorie a maximem zůstala 2.kola Jiřího Vajsejtla a Ivy Foukalové.

Do čtyřher zasáhla také Šárka Líbalová, nicméně úvodní zápas byl také tím posledním. Dvojice Iva Foukalová - Soňa Hořínková první zápas vyhrály a tak se mohou pyšnit celkovým 5.-8.místem. Jaroslav Máchal nastoupil po boku Adama Ehma (Sokol Polabiny Pardubice) a jelikož proti nim hned los přisoudil dvojici Jiří Vajsejtl - Jiří Král (Baník Most), mohl se radovat pouze jeden z našich borců. Sehraný pár Vajsejtl - Král nakonec zvládl nejen tento duel, ale také čtvrtfinále a tedy jistotu druhé medaile. Semifinálový zápas přinesl 3 rozdílné sety, v nichž byl protivník přeci jen lepší a potvrdil to i ve finále.

Na Jirku Vajsejtla tak zbyly 2 bronzové medaile z párových disciplín, Soňa Hořínková slaví svou první medaili v dorosteneckých kategoriích. Pro ročník 1999 to byl poslední mládežnický turnaj, nyní tak budou sbírat úspěchy již jen v kategorii dospělých..

Hodnocení hráčů:

Jaroslav Máchal - V zápasech bojoval a je jen škoda těžkého losu zejména ve čtyřhře. V dalších letech mu přeji hodně úspěchů v kategorii dospělých a hlavně budu rád, pokud ještě zkusí zapracovat na úderech a taktice v párových disciplínách..

Jiří Vajsejtl - Kromě zápasu ve dvouhře odehrál dobré zápasy a občas se opravdu překonával. Nyní je správný čas začít se věnovat konkrétním disciplínám a pokusit se ještě snížit počet nevynucených chyb na podání a příjmu.

Iva Foukalová - Ve smíšené čtyřhře i čtyřhře dívek odehrála jako obvykle mnoho povedených výměn a zároveň se nevyhnula krátkým výpadkům. Za výkon ve dvouhře zaslouží Iva pochvalu.

Soňa Hořínková - Překvapivý bronz ze smíšené čtyřhry je parádní a mnohokrát soupře svým stylem zaskočila. Stejně jako většina našich hráčů se potýká s nevyrovnaností úderové jistoty a občas také klesá koncentrace. Vzhledek ke svému věku má však Soňa spoustu času vše ještě vybrousit ;-)

Šárka Líbalová - Začátek zápasu odehrála parádně, s postupem času však přicházely zbytečné chyby. V obranné pozici je občas zbrklá a řeší spoustu úderů v křeči.


Kompletní výsledky MČR U19 najdete zde

Oficiální fotoalbum z MČR U19 najdete na tomto odkazu

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook