Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

OP U15 jednotlivců - BK TU v Liberci

(21.10.2018) Na oblastním přeboru staršího žactva získali hráči Slovanu Vesec dvě bronzové medaile. Aleš Foukal prošel do semifinále dvouhry chlapců a Nicol Romančinová s Kateřinou Zsilayovou skončili na 3.místě v dívčím deblu.

O postup na MČR kategorie U15 se utkalo 20 chlapců a 19 dívek zastupující oddíly severočeské oblasti. Slovan Vesec zde reprezentovali Aleš Foukal, Tadeáš Hlubuček, Štěpán Líbal, Nicol Romančinová a Kateřina Zsilayová. Každý z našich borců měl na turnaji jiné ambice a předpoklady uspět, také proto je hodnocení zaměřeno na každého individuálně..

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal - Pozici nasazeného hráče ve dvouhře sice potvrdil, avšak zápasy o medaile mu přiliš nevyšly. V semifinálovém utkání nasadil velké tempo, ale po polovině prvního setu mu začaly ubívat fyzické i morální síly. Zejména chybějící bojovná nálada je postrádána nejvíce a tak místo nadšené hry bylo k vidění raněné zvíře těšně před smrtící injekcí. V párových disciplínách chyběl vždy kousek k postupu do dalších kol, ale i štěstí se musí jít více naproti..

Tadeáš Hlubuček - Ve dvouhře ukázal, že správnou taktikou a lepšími údery se dá vyrovnat lepším protihráčům. Ve všech disciplínách měl dobré momenty, bohužel také předvedl několik způsobů jak se na kurtu nechovat :-(

Štěpán Líbal - Oproti předchozím turnajům odehrál nejlepší představení v singlu (nutno dodat, že až po důrazné domluvě během zápasu). V párových disciplínách někdy překvapí vynikajícím příjmem i útokem, které kontrastují s chaotickou obranou a zbrklou hrou na síti.

Nicol Romančinová - Na kurtu chce vyhrávat, ale údery jsou málo podpořeny pohybem proti míči (přetočení, přeskok, vápady) a ruka nemůže stačit na vše. Ve čtyřhře se ji několikrát podařilo vyzrát na soupeře chytrostí, ale chce to přidat ve všech činnostech ;-)

Kateřina Zsilayová - Se zdravotními problémy a jedním tréninkem týdně se toho moc očekávat nedalo, nicméně výkony Kačky zaslouží pochvalu. Solidní rozehra i pohyb v rámci možností pomohly velkou měrou k bronzu ze čtyřhry..


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook