Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
27.7.-2.8.2019
Horní Branná


Herní soustředění
17.-23.8.2019
Holice v Čechách

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

MČR U19 jednotlivců - TJ Astra ZM Praha

(15.-16.12.2018) Počet medailí z mistrovství ČR v roce 2018 se po víkendu rozrostl o další dva kousky! Jiří Vajsejtl zakončil účinkování v mládežnických kategorií stříbrem ze čtyřhry chlapců, zatímco dvojice Iva Foukalová - Soňa Hořínková obsadila v dívčí čtyřhře juniorek bronzovou pozici.

Všem našim úspěšným hráčům blahopřejeme!

Posledním vrcholným turnajem v roce 2018 bylo mistrovství ČR juniorů, které se konalo v hale sportovního klubu OAZA Praha. Účast si z našeho oddílu vybojovali hráči Jiří Vajsejtl, Iva Foukalová, Soňa Hořínková a Šárka Líbalová.

Do smíšené čtyřhry zasáhli všichni liberečtí zástupci, avšak do druhého kola se nepodařilo projít ani v jenom případě, přestože podle postavení na celostátním žebříčku slibovalo lepší výsledek.

Ve dvouhře se nepředstavil pouze Jiří Vajsejtl a tak trio veseckých děvčat bojovalo v různých částech turnajového pavouka. Šárka Líbalová přes první kolo projít nedokázala, Iva Foukalová postoupila do osmifinále a Soňa Hořínková skončila až ve čtvrtfinále.

Největší úspěchy přišly až se čtyřhrami chlapců a děvčat. Jiří Vajsejtl se pro rok 2018 domluvil na spolupráci s Adamem Blaníkem (TJ Orlová Lutyně) a po třech vyhraných zápasech nestačili jen ve finále na reprezentační duo Janoštík - Kulíšek (Astra Praha / Sokol České Budějovice). Druhou medaili získala dvojice Foukalová - Hořínková, která v semifinále prohrála po tuhé bitvě a děvčatům tak připadl bronz. Šárka Líbalová se Zuzanou Matouškovou (Sokol Křemže) postoupili mezi nejlepších osm párů a také tedy uhrály pěkný výsledek.

Pro Jiřího Vajsejtla to byl poslední turnaj v mládežnických kategorií, a tak stříbrná medaile je pěknou odměnou před přechodem mezi dospělé. Děvčata mají možnost své výsledky ještě dalé vylepšit, nicméně soupeři mají svou kvalitu a tak bude třeba v některých činnostech o něco přidat ;-)


Kompletní výsledky najdete zde

Fotogalerii Martina Krpaty najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook