Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

GP A dospělých, Memoriál St. Krauze - TJ Slavoj Český Těšín

(10.-12.1.2020) Na republikovém turnaji v Českém Těšíně se prosadila především naše děvčata. Maximem letos bylo dvojnásobné čtvrtfinále, kterého dosáhla Soňa Hořínková v singlu a ve čtyřhře žen.

Ve smíšené čtyřhře se představily páry Iva Foukalová - Mirko Šída (BK TU Liberec) a Šárka Líbalová - Adam Blaník (TJ Orlová - Lutyně), kdy pouze druhý jmenovaný pár přešel přes těžké první kolo.

Ve dvouhře mužů se nám příliš nedařilo a poměrně těžký los vystavil stopku Ondřeji Klimešovi a Davidu Stejskalovi hned při úvodních zápasech. Ve dvouhře žen všechna naše děvčata suveréně přešla přes svá první kola. Iva Foukalová poté na tři sety potrápila nasazenou jedničku a favoritku celého turnaje Sabinu Milovou. Soňa Hořínková sehrála velmi těžký a vyrovnaný zápas o semifinále s vítězkou minulého ročníku Veronikou Dobiášovou. Šárka Líbalová nestačila i přes velkou snahu na nasazenou hráčku Janu Adámkovou.

Ve čtyřhře žen se do čtvrtfinále probojovaly Soňa Hořínková s Kačkou Valentovou (TJ Sokol Polabiny) a chyběl jen kousek k postupu do semifinále. Šárka Líbalová s Barborou Otáhalovou (Sokol Židlochovice) v prvním kole nestačily na pozdější semifinalistky turnaje.


Kompletní výsledky najdete zde

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook