Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

Kondiční soustředění
termín pro rok 2020 upřesníme
Horní Branná


Herní soustředění
termín a místo pro rok 2020 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Oddílové informace - březen 2014

Rekonstrukce sokolovny, oddílové příspěvky a letní soustředění..

Jak už někteří z Vás jistě vědí, sokolovnu tělovýchovné jednoty čeká dlouho plánovaná rozsáhlá rekonstrukce vnitřních prostor. Výluka z důvodu stavebních prací začne podle nejnovějších informací v sobotu 26.4.2014 a skončí na konci letních prázdnin (nejpozději 30.8.2014). Jelikož máme mnoho tréninkových jednotek právě v budově sokolovny, snažíme se vyjednat na přechodné období (do konce května 2014) pronájem náhradních prostor, aby se hráči mohli do závěru sezóny stále připravovat na své soutěže. O změnách tréninkových časů budou hráči včas instruováni a stejně tak bude vše zveřejněno na webových stránkách oddílu badmintonu (www.badmintonvesec.cz)

Zakončení sezóny se potom uskuteční v první polovině června 2014 (6.6. nebo 13.6.2014) - bude včas upřesněno včetně místa konání

1) Účetní badmintonového klubu ještě eviduje několik neuhrazených plateb za oddílové příspěvky pro druhou polovinu sezóny 2013/2014 a hráčské licence. Prosíme o uhrazení dlužných částek nejpozději do konce března 2014. Informace k platbám najdete vždy v sekci informace o klubu.

2) V minulém týdnu se rozhodlo o termínu a místu herního oddílového soustředěníLetní příprava se tedy uskuteční ve dnech 10.-16.8.2014 v Hořicích v Podkrkonoší a je určena všem hráčům, kteří se chtějí věnovat badmintonu na závodní úrovni. Předběžné přihlášky jsou hráčům v těchto dnech předávány na tréninkových jednotkách, případně je lze stáhnout na webových stránkách klubu (http://www.badmintonvesec.cz/articles/622-herni-oddilove-soustredeni-2014).

3) Pro zkušenější hráče je již vypsán také termín kondičního soustředění, které se bude konat ve dnech 19.-26.7.2014 ve Vysokém nad Jizerou. Vybraným hráčům budou předány propozice v průběhu dubna 2014.

Do konce sezóny ještě zbývá spousta turnajů, kterých se zúčastníme, proto stále sledujte termínový kalendář a nominace hráčů na jednotlivé soutěže.

V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo využijte kontakty na jednotlivé trenéry.

Partneři

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook