Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Propozice

Termínový kalendář 2017/2018

TK SvčBaS - 2.polovina 2017

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

kondiční soustředění
termín 2018 upřesníme


BADMINTON CAMP
(herní soustředění)

termín 2018 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Fotogalerie

 

SEZÓNA 2016/2017

MČR U19 - TJ Sokol Klimkovice (10.-11.12.2016)

MČR U17 - BK TJ Baník Most (3.-4.12.2016)

 

SEZÓNA 2015/2016

Kvalifikace o 1.ligu - TJ Slovan Vesec (16.-17.4.2016)

Kvalifikace o 1.ligu - TJ Slovan Vesec (16.-17.4.2016)

 

1.GP A U17 - TJ Agrotec Hustopeče (5.-6.3.2016)

1.GP A U17 - Hustopeče 5.-6.3.2016

 

1.GP C U19 - Super Stars Most (30.1.2016)

1.GP C U19 - Super Stars Most (30.1.2016)

 

Vánoční besídka a zakončení roku 2015

Vánoční besídka a zakončení roku 2015

 

3.kolo 1.celostátní ligy smíšených družstev dospělých - TJ Slovan Vesec (19.12.2015)

3.kolo 1.celostátní ligy smíšených družstev dospělých - TJ Slovan Vesec (19.12.2015)

 

Vánoční turnaj dětí - BK TU v Liberci (12.12.2015)

Vánoční turnaj dětí - BK TU v Liberci (12.12.2015)

 

OP U19 - Baník Most (7.11.2015)

OP U19 - Baník Most (7.11.2015)

 

OP U17 - Super Stars Most (24.10.2015)

OP U17 - Super Stars Most (24.10.2015)

 

Ještěd Badminton Junior Cup U11 - TJ Slovan Vesec (17.10.2015)

Ještěd Badminton Junior Cup U11 - TJ Slovan Vesec (17.10.2015)

 

Yonex Denmark Junior - Odense (14.-17.10.2015)

Yonex Denmark Junior - Odense (14.-17.10.2015)

 

1.kolo 1.celostátní ligy - SK Prosek Praha (11.10.2015)

1.kolo 1.celostátní ligy dospělých - SK Prosek Praha (11.10.2015)

ZBYTEK FOTEK MÁ DAVID V MOBILU, ALE NENÍ SCHOPEN DODAT

 

GP B U13 - TJ Sokol Polabiny Pardubice (26.-27.9.2015)

GP B U13 - Pardubice (26.-27.9.2015)

 

Swiss Junior Open - Ženeva (24.-27.9.2015)

Swiss Junior Open - Ženeva (24.-27.9.2015)

 

GP B U19 - Podolí u Brna (19.9.2015)

GP B U19 - Podolí u Brna (19.9.2015)

 

GP A dospělých - BK Deltacar Benátky n.J. (4.-6.9.2015)

GP A dospělých - Benátky n.J. (4.-6.9.2015)

 

Herní oddílové soustředění - Hořice v Podkrkonoší 2015

Herní oddílové soustředění - Hořice 2015

 

Kondiční soustředění - Horní Branná 2015

Kondiční soustředění - Horní Branná 2015

 

SEZÓNA 2014/2015

Oslava 50 let badmintonu - TJ Slovan Vesec (27.6.2015)

Oslava 50 let badmintonu - TJ Slovan Vesec (27.6.2015)

 

GP B U19 - TJ Sokol Doubravka Plzeň (16.5.2015)

GP B U19 - TJ Sokol Doubravka Plzeň (16.5.2015)

 

MČR U17 - TJ Montas Hradec Králové (9.-10.5.2015)

MČR U17 - TJ Montas Hradec Králové (9.-10.5.2015)

 

MČR U15 - TJ Sokol Polabiny Pardubice (25.-26.4.2015)

MČR U15 - TJ Sokol Polabiny Pardubice (25.-26.4.2015)

 

OP U17 - BK TJ Baník Most (18.4.2015)

OP U17 - BK TJ Baník Most (18.4.2015)

 

OP U15 - TJ Slovan Vesec (11.4.2015)

OP U15 - TJ Slovan Vesec (11.4.2015)

 

3.GP A U17 - TJ Sokol Veselý Brno/Jehnice (28.-29.3.2015)

3.GP A U17 - TJ Sokol Veselý Brno Jehnice (28.-29.3.2015)

 

GP C dospělých - TJ Slovan Vesec (22.3.2015)

GP C dospělých - TJ Slovan Vesec (22.3.2015)

 

MČR družstev dorostu - SKB Český Krumlov (14.-15.3.2015)

MČR družstev dorostu - SKB Český Krumlov (14.-15.3.2015)

 

3.GP C U17 - BK Goram Teplice (7.3.2015)

3.GP C U17 - BK Goram Teplice (7.3.2015)

 

Finále play off OP družstev dorostu - TJ Slovan Vesec (1.3.2015)

Finále play off OP družstev dorostu - TJ Slovan Vesec (1.3.2015)

 

2.kolo KP družstev žáků U13 - BK TU v Liberci (28.2.2015)

2.kolo KP družstev U13 - BK TU v Liberci (28.2.2015)

 

3.GP A U15 - TJ Orlová Lutyně (21.-22.2.2015)

3.GP A U15 - TJ Orlová Lutyně (21.-22.2.2015)

 

Memoriál Z.Kožešníka U13 - TJ Slovan Vesec (14.2.2015)

Memoriál Z.Kožešníka U13 - TJ Slovan Vesec (14.2.2015)

 

BEC juniorů - Pécs, Maďarsko (12.-15.2.2015)

BEC juniorů - Pécs, Maďarsko (12.-15.2.2015)

 

OP U19 - TJ Slovan Vesec (4.1.2015)

OP U19 - TJ Slovan Vesec (4.1.2015)

 

2.kolo OP družstev dorostu - BK Goram Teplice (21.12.2015)

2.kolo OP družstev dorostu - BK Goram Teplice (21.12.2015)

 

2.GP A U17 - SK Podolí u Brna (13.-14.12.2014)

2.GP A U17 - SK Podolí u Brna (13.-14.12.2014)

 

2.GP A U15 - TJ Montas Hradec Králové (6.-7.12.2014)

2.GP A U15 - TJ Montas Hradec Králové (6.-7.12.2014)

 

2.GP C U17 - BK TU v Liberci (30.11.2014)

2.GP C U17 - BK TU v Liberci (30.11.2014)

 

1.kolo KP družstev žáků U13 - TJ Slovan Vesec (30.11.2014)

1.kolo KP družstev žáků U13 - TJ Slovan Vesec (30.11.2014)

 

Ilava Youth International 2014 (7.-9.11.2014)

Ilava Youth International 2014 (7.-9.11.2014)

 

1.GP A U17 - SKB Č.Krumlov (25.-26.10.2014)

1.GP A U17 - SKB Č.Krumlov (25.-26.10.2014)

 

Yonex Denmark Junior - Odense 2014 (15.-18.10.2014)

Yonex Denmark Junior - Odense 2014

 

1.GP A U13 - BK TJ Baník Most (11.-12.10.2014)

1.GP A U13 - Baník Most (11.-12.10.2014)

 

1.GP A U15 - TJ Agrotec Hustopeče (4.-5.10.2014)

1.GP A U15 - TJ Agrotec Hustopeče (4.-5.10.2014)

 

BEC juniorů - Poreč, Chorvatsko (3.-5.10.2014)

BEC juniorů - Poreč, Chorvatsko (3.-5.10.2014)

 

1.GP C U15 - Super Stars Most (21.9.2014)

1.GP C U15 - Super Stars Most (21.9.2014)

 

Turnaj nadějí U11 - BK Goram Teplice (13.9.2014)

Turnaj nadějí U11 - BK Goram Teplice (13.9.2014)

 

GP D U15 - TJ Slovan Vesec (13.9.2014)

1.GP D U15 - TJ Slovan Vesec (13.9.2014)

 

1.GP A U19 - TJ Orlová Lutyně (13.-14.9.2014)

1.GP A U19 - TJ Orlová Lutyně (13.-14.9.2014)

 

Herní oddílové soustředění - Hořice (10.-16.8.2014)

Herní oddílové soustředění - Hořice 2014 (10.-16.8.2014)

 

SEZÓNA 2013/2014

 

Slavnostní zakončení sezóny 2013/2014 - Liberec (6.6.2014)

Slavnostní zakončení sezóny 2013/2014 - Liberec (6.6.2014)

 

47.Internationales Bodense Jugendturnier - VFB Friedrichshafen (30.5.-1.6.2014)

47.Internationales Bodense Jugendturnier - VFB Friedrichshafen (30.5.-1.6.2014)

 

Babolat Mini Cup - TJ Astra ZM Praha (31.5.2014)

Babolat Mini Cup - TJ Astra ZM Praha (31.5.2014)

 

Regionální výběry U13 - SKB Český Krumlov (24.-25.5.2014)

Regionální výběry U13 - SKB Český Krumlov (24.-25.5.2014)

 

Turnaj neregistrovaných - TJ Slovan Vesec (18.5.2014)

Turnaj neregistrovaných - TJ Slovan Vesec (18.5.2014)

 

MČR U17 - TJ Slavoj Český Těšín (10.-11.5.2014)

MČR U17 - TJ Slavoj Český Těšín (10.-11.5.2014)

 

GP A U19 - TJ Sokol Veselý Jehnice (3.-4.5.2014)

GP A U19 - TJ Sokol Veselý Brno (3.-4.5.2014)

 

MČR U13 - BK TU v Liberci (3.-4.5.2014)

MČR U13 - BK TU v Liberci (3.-4.5.2014)

 

MČR U15 - TJ Montas Hradec Králové (26.-27.4.2014)

MČR U15 - TJ Montas Hradec Králové (26.-27.4.2014)

 

Victor Junior Cup - Berlín 2014 (18.-20.4.2014)

Victor Junior Cup - Berlín 2014 (18.-20.4.2014)

 

GP A dospělých, Memoriál P.Sima - BK TU v Liberci (18.-20.4.2014)

GP A dospělých, Mem.P.Sima - BK TU v Liberci (18.-20.4.2014)

 

GP C U19 - TJ Slovan Vesec (13.4.2014)

GP C U19 - TJ Slovan Vesec (13.4.2014)

 

OP U15 - TJ Chemička Ústí n.L. (12.4.2014)

OP U15 - TJ Chemička Ústí n.L. (12.4.2014)

 

GP A U17 - Sokol Veselý Brno, Jehnice (29.-30.3.2014)

GP A U17 - Sokol Veselý Brno, Jehnice (29.-30.3.2014)

 

MČR družstev dorostu - SKB Český Krumlov (8.-9.3.2014)

MČR družstev dorostu - SKB Český Krumlov (8.-9.3.2014)

 

Finále OP družstev žáků - TJ Slovan Vesec (16.2.2014)

Finále OP družstev žáků - TJ Slovan Vesec (16.2.2014)

 

GP C U13 - BK TU v Liberci (9.2.2014)

GP C U13 - BK TU v Liberci (9.2.2014)

 

MČR U19 - TJ Orlová Lutyně (8.-9.2.2014)

MČR U19 - TJ Orlová Lutyně (8.-9.2.2014)

 

GP C U15 - BK TJ Baník Most (1.2.2014)

GP C U15 - BK TJ Baník Most (1.2.2014)

 

3.kolo 1.ligy - TJ Slovan Vesec (21.12.2013)

3.kolo 1.ligy - TJ Slovan Vesec (21.12.2013)

 

GP A U17 - Orlová (14.-15.12.2013)

GP A U17 - Orlová (14.-15.12.2013)

 

GP A U15 - Super Stars Most (7.-8.12.2013)

GP A U15 - Super Stars Most (7.-8.12.2013)

 

GP C U15 - BK TU v Liberci (23.11.2013)

GP C U15 - BK TU v Liberci (23.11.2013)

 


MMČR juniorů - Orlová (14.-17.11.2013)

MMČR juniorů - Orlová (14.-17.11.2013)


Ilava Youth International (8.-10.11.2013)

Ilava Youth International (8.-10.11.2013)


GP A U19 - TJ Montas Hradec Králové (2.-3.11.2013)

GP A U19 - TJ Montas Hradec Králové (2.-3.11.2013)


GP C U13 - BK TU v Liberci (2.11.2013)

GP C U13 - BK TU v Liberci (2.11.2013)


9.Luxembourg Youngsters International (26.-27.10.2013)

9.Luxembourg Youngsters International (26.-27.10.2013)


GP A U17 - SKB Český Krumlov (19.-20.10.2013)

GP A U17 - SKB Český Krumlov (19.-20.10.2013)

 

GP C U17 - BK TJ Baník Most (13.10.2013)

GP C U17 - BK TJ Baník Most (13.10.2013)

 

1.kolo 1.ligy - SK Prosek Praha (12.10.2013)

1.kolo 1.ligy - SK Prosek Praha (12.10.2013)


GP A U15 - Benátky n.J. (5.-6.10.2013)

GP A U15 - Benátky n.J. (5.-6.10.2013)

 

GP C U15 - BK Goram Teplice (28.9.2013)

GP C U15 - BK Goram Teplice (28.9.2013)

 

GP A U19 - Super Stars Most (21.-22.9.2013)

GP A U19 - Super Stars Most (21.-22.9.2013)

 

GP C U19 - Super Stars Most (14.9.2013)

GP C U19 - Super Stars Most (14.9.2013)

 

Czech Sokol Cup - TJ Sokol Doubravka Plzeň (6.-8.9.2013)

Czech Sokol Cup - Plzeň (6.-8.9.2013)

 

Herní oddílové soustředění - Malé Svatoňovice 2013

Herní oddílové soustředění - Malé Svatoňovice 2013



SEZÓNA 2012/2013


Zakončení sezóny 2012-2013 (21.6.2013)

Zakončení sezóny 2012-2013 (21.6.2013)

 

International Bodense Jugendturnier - VfB Friedrichshafen (10.-12.5.2013)

International Bodense Jugendturnier - VfB Friedrichshafen (10.-12.5.2013)

 

MČR U13 - TJ Montas Hradec Králové (4.-5.5.2013)

MČR U13 - TJ Montas Hradec Králové (4.-5.5.2013)

 

Kvalifikace o 1.ligu - TJ Sokol Doubravka (4.-5.5.2013)

Kvalifikace o 1.ligu - TJ Sokol Doubravka (4.-5.5.2013)

 

MČR U17 - TJ Orlová Lutyně (20.-21.4.2013)

MČR U17 - TJ Orlová Lutyně (20.-21.4.2013)

 

OP U15 - Super Stars Most (13.4.2013)

OP U15 - Super Stars Most (13.4.2013)

 

Finále OP družstev žáků - BK TJ Baník Most (6.4.2013)

Finále OP družstev žáků - BK TJ Baník Most (6.4.2013)

 

Play off OP družstev dospělých - TJ Slovan Vesec (30.3.2013)

Play off OP družstev dospělých - TJ Slovan Vesec (30.3.2013)

 

Victor Junior Cup - Berlín (28.-31.3.2013)

Victor Junior Cup - Berlín (28.-31.3.2013)

 

OP U17 - BK Goram Teplice (16.3.2013)

OP U17 - BK Goram Teplice (16.3.2013)

 

GP C dospělých - BK Omega Olomouc (9.3.2013)

GP C dospělých - BK Omega Olomouc (9.3.2013)

 

GP A U15 - TJ Sokol Polabiny Pardubice (2.-3.3.2013)

GP A U15 - TJ Polabiny Pardubice (2.-3.3.2013)

 

Memoriál Z.Kožešníka - TJ Slovan Vesec (16.2.2013)

Memoriál Z.Kožešníka - TJ Slovan Vesec (16.2.2013)

 

OP družstev dorostu - BK TJ Baník Most (3.2.2013)

OP družstev dorostu - BK TJ Baník Most (3.2.2013)

 

3.kolo OP družstev dospělých - VSK Slavia TU Liberec (26.1.2013)

3.kolo OP družstev dospělých - VSK Slavia TU Liberec (26.1.2013)

 

GP A U13 - BK TJ Baník Most (19.-20.1.2013)

GP A U13 - BK TJ Baník Most (19.-20.1.2013)

 

OP dospělých - VSK Slavia TU Liberec (19.1.2013)

OP dospělých - VSK Slavia TU Liberec (19.1.2013)

 

GP A U15 - Lokomotiva Břeclav (24.-25.11.2012)

GP A U15 - Lokomotiva Břeclav (24.-25.11.2012)

 

GP C U15 - Chemička Ústí n.L. (17.11.2012)

GP C U15 - Chemička Ústí n.L. (17.11.2012)

 

Ilava Youth International (9.-11.11.2012)

Ilava Youth International (9.-11.11.2012)

 

Czech Talent 2012 (U11) - SKB Český Krumlov (10.-11.11.2012)

Czech Talent 2012 (U11) - SKB Český Krumlov (10.-11.11.2012)

 

1.soustředění RSC - Most (28.-30.10.2012)

1.soustředění RSC - Most (28.-30.10.2012)

 

GP A U13 - BK Deltacar Benátky n.J. (27.-28.10.2012)

GP A U13 - BK Deltacar Benátky n.J. (27.-28.10.2012)

 

Yonex Denmark junior - Odense (20.-21.10.2012)

Yonex Denmark junior - Odense (20.-21.10.2012)

 

GP A U15 - TJ Slavoj Český Těšín (6.-7.10.2012)

GP A U15 - TJ Slavoj Český Těšín (6.-7.10.2012)

 

GP C U15 - BK Goram Teplice (29.9.2012)

GP C U15 - BK Goram Teplice (29.9.2012)

 

Dětský turnaj U11 - BK Goram Teplice (8.9.2012)

Dětský turnaj U11 - BK Goram Teplice (8.9.2012)

 

Herní oddílové soustředění - Radostín u Sychrova 2012

Herní soustředění - Radostín 2012

 

Kondiční oddílové soustředění - Rokytnice n.J. 2012

Kondiční soustředění - Rokytnice n.J. 2012

 

SEZÓNA 2011/2012

Zakončení sezóny 2011-2012 (27.6.2012)

Zakončení sezóny 2011-2012 (Liberec)

 

Falco Cup U15 - Slavia TU Liberec (2.6.2012)

Falco Cup - Slavia TU Liberec (2.6.2012)

 

Reg.výběry U13 - SKB Český Krumlov (26.-27.5.2012)

Reg.výběry U13 - SKB Český Krumlov 2012

 

Yonex Cup 2012 - Sokol Meteor Radotín (20.5.2012)

Yonex Cup 2012 - Sokol Meteor Radotín (20.5.2012)

 

Friedrichshafen 2012 (17.-20.5.2012)

Friedrichshafen 2012 (17.-20.5.2012)

 

GP A U19 - Slavia TU Liberec (28.-29.4.2012)

GP A U19 - Slavia TU Liberec (28.-29.4.2012)

 

MČR U13 - Sokol Meteor Radotín (28.-29.4.2012)

MČR U13 - Sokol Meteor Radotín (28.-29.4.2012)

 

MČR U15 - Benátky n.J. (21.-22.4.2012)

MČR U15 - Benátky n.J. (21.-22.4.2012)

 

Victor Junior Cup - Berlín 2012 (6.-8.4.2012)

Victor Junior Cup - Berlín 2012 (6.-8.4.2012)

 

OP U15 - Slovan Vesec (24.3.2012)

OP U15 - Slovan Vesec (24.3.2012)

 

OP U17 - Chemička Ústí n.L. (17.3.2012)

OP U17 - Chemička Ústí n.L. (17.3.2012)

 

GP C U13 - Chemička Ústí n.L. (10.3.2012)

GP C U13 - Chemička Ústí n.L. (10.3.2012)

 

Memoriál Z.Kožešníka U11 - Slovan Vesec (18.2.2012)

Memoriál Z.Kožešníka - TJ Slovan Vesec (18.2.2012)

 

KP U13 - Slovan Vesec (28.1.2012)

KP U13 - Slovan Vesec (28.1.2012)

 

GP A U15 - Sokol Radotín Meteor Praha

GP A U15 - Sokol Radotín Meteor Praha (14.-15.1.2012)

 

GP A U13 - Slavoj Český Těšín

GP A U13 - Slavoj Český Těšín (7.-8.1.2012)

 

GP C U15 - Goram Teplice (17.12.2011)

GP C U15 - Goram Teplice (17.12.2011)

 

GP C U13 - Super Stars Most (10.12.2011)

GP C U13 - Super Stars Most (10.12.2011)

 

Přebor ČOS - Sokol Dobruška (10.12.2011)

Přebor ČOS - Sokol Dobruška (10.12.2011)

 

GP A U13 - BK TJ Baník Most (26.-27.11.2011)

GP A U13 - Baník Most (26.-27.11.2011)

 

GP A U15 - TJ Slavoj Český Těšín (12.-13.11.2011)

GP A U15 - Slavoj Český Těšín (12.-13.11.2011)

 

GP C U15 - Chemička Ústí n.L. (29.10.2011)

GP C U15 - Chemička Ústí n.L. (29.10.2011)

 

GP C U17 - Super Stars Most (22.10.2011)

GP C U17 - Super Stars Most (22.10.2011)

 

Přebor ČOS - Sokol České Budějovice (8.10.2011)

Přebor ČOS - České Budějovice 2011

 

Karakal Cup U13 - Teplice (2.10.2011)

Karakal Cup U13 - Teplice (2.10.2011)

 

GP A U15 - SKB Český Krumlov (24.-25.9.2011)

GP A U15 - SKB Český Krumlov (24.-25.9.2011)

 

Oddílové soustředění - Radostín u Sychrova 2011

2011 - Radostín u Sychrova

 

Kondiční soustředění - Rokytnice n.J. 2011

2011 - Rokytnice n.J.

 

SEZÓNA 2010/2011

22.-24.4.2011 Victor Junior Cup - Berlín

14.5.2011 KP U15 - Slovan Vesec

23.-24.10.2010 Yonex Cup - Brno

16.-17.10.2010 GP A U15 - Orlová

9.10.2010 GP C U15 - Chemička Ústí n.L.

11.9.2010 Czech Sokol Cup - Plzeň

Oddílové soustředění - Radostín u Sychrova 2010

Kondiční soustředění - Rokytnice nad Jizerou 2010

 

SEZÓNA 2009/2010

2.-5.4.2010 Victor Junior Cup Berlín 2010

27.2.2010 KP U13 a GP D U19 - Slavia TU Liberec

13.2.2010 Memoriál Z.Kožešníka - Slovan Vesec

7.-8.11.2009 GP A U15 - Astra Praha

31.10.2009 GP C U15 - Chemička Ústí n.L.

Herní soustředění - Jilemnice 2009

Kondiční soustředění - Rokytnice nad Jizerou 2009

 

SEZÓNA 2008/2009

MČR U13 - Praha Vinoř 2009

Victor Junior Cup - Berlín 2009

7.3.2009 Memoriál Z.Kožešníka U11 - Slovan Vesec

7.3.2009 Witte Cup U13 - Jiskra Nejdek

21.-22.2.2009 GP A U13 - Baník Most

17.-18.1.2009 GP A U13 - Brno/Jehnice

MČR dospělých - Liberec 2009

25.10.2008 1.kolo OP družstev dospělých - Slovan Vesec

18.-19.10.2008 Yonex Cup U13 - Brno/Jehnice

4.-5.10.2008 GP B dospělých - Baník Most

6.-7.9.2008 GP B dospělých - Benátky n.J.

Herní soustředění - Rumburk 2008

Fyzické soustředění - Josefův Důl 2008

 

SEZÓNA 2007/2008

31.5.-1.6.2008 Falco Cup - Slavia TU Liberec

5.4.2008 Play off OP družstev dospělých - Slavia TU Liberec

21.-23.3.2008 VICTOR Junior Cup - Berlín

15.-16.3.2008 GP A U15 - Benátky n.J.

25.2.2008 2.kolo OP družstev žáků - Slavia TU Liberec

23.2.2008 GP C U15 - Slovan Vesec

3.kolo OP družstev dospělých - Baník Most

2.2.2008 GP E U11 Memoriál Zdeňka Kožešníka - Slovan Vesec

12.1.2008 OP Dospělých - Baník Most

22.12.2007 GP C U13 - Chemička Ústí n.L.

8.12.2007 GP D U13 a dospělých - Slavia TU Liberec

1.12.2007 - 2.kolo OP družstev dospělých - Slovan Vesec

18.11.2007 Infit Cup U15 - Lanškroun

17.11.2007 GP C U13 - Slovan Vesec

10.11.2007 Yonex Cup Neregistrovaných - Liberec

3.11.2007 GP C Dospělých - Slavia TU Liberec

27.10.2007 1.kolo OP družstev dospělých - Slavia TU Liberec

27.-28.10.2007 GP A U13 - Baník Most

13.10.2007 GP B Dospělých - Baník Most

13.10.2007 GP C U17 - Proboštov

7.10.2007 GP C U15 - Slavia TU Liberec

6.10.2007 GP D Dospělých - Slovan Vesec

4.-11.8.2007 Soustředění Malá Skála 2007

 

SEZÓNA 2006/2007

1.6.2007 - Společné posezení u grilu na závěr sezóny

26.5.2007 KP U17 - Slovan Vesec

20.5.2007 KP U19 - Slavia TU Liberec

19.5.2007 GP C dospělých - Velká cena Teplic

19.5.2007 KP U15 - Slavia TU Liberec

28.4.2007 KP dospělí - Slovan Vesec

7.4.2007 Finále OP družstev dorostu - Slavia TU Liberec

1.4.2007 OP U19 - Baník Most

17.3.2007 OP U15 - Slavia TU Liberec

3.3.2007 GP C dospělí - Chemička Ústí n.L.

24.2.2007 OP U17 - Chemička Ústí n.L.

18.2.2007 2.kolo OP družstev žáků - Slavia TU Liberec

17.2.2007 Play off družstev dospělých - Chemička Ústí n.L.

10.2.2007 GP D U13 a dospělí - Slavia TU Liberec

3.2.2007 GP C U17 - Slovan Vesec

20.1.2007 OP dospělí - Slavia TU Liberec

13.1.2007 GP C U15 - Baník Most

7.1.2007 GP C U19 - Slovan Vesec

28.12.2006 Fotogalerie z Vánočního turnaje TJ Slovan Vesec

16.12.2006 GP D U15 a U19 - Slovan Vesec

2.12.2006 3.kolo OP družstev dospělých - TJ Slovan Vesec

25.11.2006 GP C U19 - Slavia TU Liberec

18.11.2006 GP C Dospělí - OS BK Goram Teplice

4.11.2006 GP C U15 - Slovan Vesec

22.10.2006 GP D U15 a Dospělí - Slavia TU Liberec

30.9.2006 GP C Dospělí - Slovan Vesec

23.9.2006 GP C U15 - Baník Most

16.9.2006 GP C U17 - Slavia TU Liberec

9.9.2006 GP D U15 a U19 - Slovan Vesec

3.9.2006 GP D U13 a U17 - Slavia TU Liberec

Letní oddílové soustředění - Rumburk 2006

 

SEZÓNA 2005/2006

29.4.2006 KP U13 - Slovan Vesec

15.4.2006 Finále OP družstev žáků - Slovan Vesec

1.4.2006 OP U17 - Slavia TU Liberec

26.3.2006 KP dospělých - Slovan Vesec

25.3.2006 OP U13 - Slovan Vesec

18.3.2006 KP U19 - Slovan Vesec

11.3.2006 Finále OP družstev dorostu - OS BK Goram Teplice

4.3.2006 OP U19 - OS BK Goram Teplice

Zimní oddílové soustředění - Jesenný 2006

25.2.2006 4.kolo OP družstev dospělých - Slavia TU Liberec

11.2.2006 GP C dospělých - Slovan Vesec

Letní oddílového soustředění - Jesenný 2005

40 let od založení TJ Slovan Vesec - badminton

 

SEZÓNA 2004/2005

Soustředění TJ Slovan Vesec - Jesenný 2004

40 let badmintonu v Liberci

 

SEZÓNA 2003/2004

13.3.2004 OP U19 - Baník Most

24.1.2004 OP dospělých - Baník Most

Letní oddílové soustředění - Lhota u Dobrušky 2003

 

SEZÓNA 2002/2003

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook