Kontakt

badminton-vesec-liberec-logo

TJ SLOVAN VESEC

oddíl badmintonu

 

info@badmintonvesec.cz
www.badmintonvesec.cz

Nominace

img22

Propozice

Termínový kalendář 2017/2018

TK SvčBaS - 2.polovina 2017

Žebříčky

img15

Tělocvična

img11

Soustředění

kondiční soustředění
termín 2018 upřesníme


BADMINTON CAMP
(herní soustředění)

termín 2018 upřesníme

Klubová ročenka

img13

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Tréninky

TRÉNINKOVÉ SKUPINY MLÁDEŽE od 4.9.2017

Skupina A

Vajsejtl Jiří, Foukalová, Hořínková

Skupina B

Foukal, Gottštein, Tajmr, Vajsejtl Jaroslav, Líbalová, Mikezová, Zsilayová (+ 1 místo)

Skupina C

Benk, Hlubuček, Jurák, Líbal, Nišev, Haringová, Romančinová (+ 1 místo)

Skupina D

Buriánek, Čepelák, Hanák, Jíra, Šolc, Andrlíková, Lempová, Němečková

Skupina E

Máchal M., Šourek, Voháňka, Zlámal, Maierová, Šourková, Valtová (+ 1 místo)


Skupina F (úterý 17:00 - 18:00 hod.)

doplníme

Skupina G (pátek 15:00 - 16:00 hod.)

Bradáč, Bremec, Jeřábek, Kabátek, Kašpar, Petruch, Honsejková M., Honsejková V., Matysová E., Matysová S., Nováková, Pálková


Přípravka 1 (pondělí a středa 15:00 - 16:00 hod.)

nově příchozí a hráči ročníku narození 2009 a mladší, jmenovitě doplníme

Přípravka 2 (pondělí a středa 16:00 - 17:00 hod.)

Čihula, Hruška, Sůva, Wollmann, Čepeláková, Katrenová L., Trnková, Vajsejtlová


Badmintonový kroužek Jablonec n.N.

bude upřesněno

* hráči, kteří nejsou na seznamu, budou postupně doplňováni do jednotlivých skupin 


ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH HODIN od 18.9.2017

PONDĚLÍ

Sokolovna

15:00-16:00 hod., přípravka 1 (Nývlt, Mikezová)

16:00-17:00 hod., přípravka 2 (Nývlt, Mikezová)

17.00-18.00 hod., skupina C (Švecová)

18.00-19.00 hod., skupina E (Švecová)

19.00-20.30 hod., dospělí B

20.30-22.00 hod., dospělí H1

ZŠ Barvířská

18.00-20.00 hod., skupina A, B + dospělí liga (Holata)


ÚTERÝ

Sokolovna

16:00-17:00 hod., skupina D (Holata)

17.00-18.00 hod., skupina F (Holata)

18.00-19.00 hod., skupina B - technika (Holata)

19:00-20:00 hod., skupina A - technika (Holata)


STŘEDA

Sokolovna

15:00-16:00 hod., přípravka 1 (Nývlt, Marková)

16.00-17.00 hod., přípravka 2 (Nývlt, Marková)

17.00-18.00 hod., skupina E (Nývlt)

18:00-19:00 hod., dospělí H2

19:00-20:30 hod., veteráni

ZŠ Barvířská

17.00-18.30 hod., skupina B + výběr C (Holata)

18.30-20.00 hod., skupina A + dospělí liga, dospělí B (Holata)

ZŠ Pasířská Jablonec n.N.

15.30-17.00 hod., kroužek JBC (Jirásko)


ČTVRTEK

Sokolovna

16.00-17.00 hod., skupina D (Holata)

17.00-18.00 hod., skupina C (Švecová)

18.00-19.00 hod., skupina B (Holata)

19.00-20.00 hod., skupina A + dospělí liga (Holata)

20:00-21:00 hod., dospělí A, B - zápasy (Holata)


PÁTEK

Sokolovna

15.00-16.00 hod., skupina G (Štěpánek)


Během sezóny obvykle dochází k dalším úpravám. Každý hráč má možnost dostat se na základě dobrých výkonů a kvalitního přístupu k tréninkům a turnajům do vyšší skupiny, stejně tak to ale platí i obráceně. Hlavním kritériem pro zařazení hráčů je vysoké nasazení, dobré chování, pravidelná docházka a herní perspektiva (cíle a ambice hráče).

Volnou kapacitu pro komerční využití lze domluvit po dohodě s předsedou oddílu p.Radkem Holatou (viz.obsazenost sokolovny)


Badmintonová akademie TJ Slovan Vesec

Od sezóny 2017/2018 se nejtalentovanější hráči budou připravovat pod hlavičkou badmintonové akademie, což vybraným členům umožní větší počet tréninkových hodin a zároveň podrobnější dohled nad jejich rozvojem.

Možnosti badmintonové akademie:

- pravidelné skupinové tréninky 3x týdně

- možnost zajištění individuálního tréninku navíc

- vytvoření dlouhodobého kondičního plánu

- účasti na mezinárodních turnajích a tréninkových kempech

- zajištění každoroční lékařské prohlídky ve sportovní laboratoři

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trénink badmintonové přípravky

 

 

Komerce

img4

Vyplétací servis

img6

Klubové vybavení

img19

Facebook