16. 10. 2011

GP C U19 – Baník Most

(16.10.2011) V nově zrekonstruované hale města Most jsme při kategorii staršího dorostu získali 3 bronzové medaile zásluhou Ondry Klimeše (dvouhra a čtyřhra) a Zuzky Hlavaté (dvouhra).

Smíšená čtyřhra přinesla pro naše barvy pouze jedno vyhrané utkání, když Ondra se Zuzkou zdolali po vyrovnaném boji J.Vodrážku s V.Phamovou (Super Stars Most), zatímco dvojice J.Koňas – M.Novotná a D.Stejskal – L.Dlouhá na své soupeře bohužel recept nenašly. Ve čtvrtfinále potom naše hráče porazil pár P.Krška – L.Pilařová (Baník Most / Chemička Ústí n.L.), když zejména mixérka soupeře byla v celém zápase téměř bezchybná.

Oproti minulému oblastnímu turnaji se však naše výsledky zlepšily ve dvouhrách. Lucka Dlouhá a po ní ani Míša Novotná sice nestačily shodně na L.Petráškovou (Baník Most), ale další zástupci už úvodní kolo zvládli lépe. Zuzka Hlavatá nejprve ztratila první set s M.Ottovou (Goram Teplice), aby ve druhém a třetím napravila zaváhání a v dalším kole s menšími problémy vyřadila B.Dugovou (Super Stars Most). Semifinálové utkání s V.Doušovou (Baník Most) bylo také napínavé, nicméně soupeřka udělala méně chyb a zaslouženě vybojovala finále. Do semifinále dvouhry chlapců se dostal překvapivě také Ondra Klimeš. Po výhře nad K.Woznicou (Super Stars Most) dokonale zaskočil favorizovaného T.Hábu (Super Stars Most) a když ve čtvrtfinále porazil oddílového spoluhráče Davida Stejskala, mohl slavit premiérový zisk oblastní medaile ze dvouhry v kategorii U19. Do finále už ho nepustil M.Šída (Slavia TU Liberec), přestože i v tomto duelu nebyl Ondřej zcela bez šancí a o prohře rozhodovala až třetí sada. David se mezi osmičku nejlepších dostal výhrami nad T.Veselým (Chemička Ústí n.L.) a P.Krškou (Baník Most). Dobré zápasy předvedl i třetí z chlapců – Honza Koňas, který vyřadil mosteckého P.Svobodu a proti M.Královi (Baník Most) sehrál poměrně vyrovnaný čtvrtfinálový souboj.

Do čtyřhry nastoupily páry J.Koňas – D.Stejskal, O.Klimeš – M.Šída (Slavia TU Liberec), L.Dlouhá – Z.Hlavatá a M.Novotná – L.Dvořáková (Goram Teplice). Holkám se nepodařilo projít do dalších kol ani v jednom případě a tak čest zachraňovali kluci. David s Honzou do druhého kola postoupili bez problémů, jenže na dvojici B.Valenta – J.Vodrážka (Super Stars Most) opět recept nenašli. Ondřej s Martinem Šídou v osmičce vyřadili nebezpečné duo P.Krška – P.Svoboda, avšak semifinále patřilo M.Královi s Machačem (Baník Most).

Umístění našich hráčů potvrdilo aktuální tréninkové nasazení a přístup, i když samozřejmě o úspěchu mnohdy rozhoduje také příznivé rozlosování. Z celkového pohledu se nám turnaj vydařil a doufám, že výkony budou mít stále vzestupnou tendenci. (RH)

Kompletní výsledky

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!