17. 11. 2011

MMČR juniorů – Orlová 2011

(17.-20.11.2011) Po dlouhých letech se hráči našeho oddílu zúčastnili mezinárodního mistrovství ČR juniorů.

První den bylo na pořadu úvodní kolo dvouher, ve kterém se představili také Honza Koňas a Ondra Klimeš. Oba hoši na zkušenější protihráče nestačili, když jen Ondrovi se podařilo se soupeřem držet krok alespoň ve druhém setu. David Stejskal i Zuzka Hlavatá postoupili do dalších bojů bez nutnosti absolvovat první kolo.

Páteční vystoupení našich zástupců otevřela čtyřhra chlapců, ve které se představil pár Koňas – Stejskal. Tradičně ospalý začátek kluci lehce doháněli, nicméně nevynucených chyb bylo v zápase příliš mnoho a porážka tak byla nevyhnutelná. Jedinou libereckou dvojicí v mixu byli Ondra Klimeš se Zuzkou Hlavatou a i přes porážku 1:2 na sety mohli být s předvedeným výkonem částečně spokojeni. V dalším pokračování turnaje potom Zuzka ve dvouhře nestačila na první nasazenou polskou reprezentantku W.Grudzinu, David Stejskal o několik minut později nestačil tempu K.Krakowského a byl rád alespoň za obstojnou druhou sadu. Ondra se představil ještě v deblu, ve které nastoupil s T.Valchou (Slavoj Český Těšín), ale belgický soupeř byl přeci jen o kus lepší.

V sobotu se Zuzka Hlavatá, jako náš poslední účastník, pokusila postoupit do semifinále čtyřhry dívek. Společně Kopřivnickou E.Kelnarovou se jim to nakonec nevyšlo, přestože los byl k holkám milosrdný a s dalším českým párem se dalo hrát.

Vystoupení veseckých hráčů určitě splnilo účel, když jen samotné zapojení do turnaje je konfrontací s vrcholným mezinárodním badmintonem a další motivací pro trénink..

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!