26. 11. 2011

GP A U13 – Baník Most

(26.-27.11.2011) Ve sportovní hale města Most se odehrál první republikový turnaj kategorie mladšího žactva. Náš oddíl zastupovali Jaroslav Máchal a Jiří Vajsejtl..

Smíšenou čtyřhru rozehrál z našich dvou zástupců pouze Jaroslav Máchal a společně s V.Dobiášovou (Super Stars Most) dokráčeli mezi osm nejlepších párů, když nejprve přehráli dvojici Jindra – Baloušková (Sokol Č.Budějovice) a poté i Král – Borovská (Baník Most). Ve čtvrtfinále už nestačili na favorizovaný pár Louda – Ausbergerová (Bílá Hora Plzeň / Prosek Praha).

Ve dvouhře se už dostal do hry také Jirka Vajsejtl a při premiéře na GP A U13 zdolal Benáteckého Mišutku. Druhé kolo bohužel již znamenalo konečnou, když zkušenější Beran (Sokol Křemže) vyhrál bez větších problémů. Jardovi se v prvním kole postavil do cesty Mráz (Sokol Doubravka) a po klidném vítězství musel hledat recept na Kurala (USK Plzeň). V tomto utkání bylo k vidění mnoho dlouhých výměn, nicméně Jarda celou dobu tahal za kratší konec a prohrál ve dvou setech.

Čtyřhru rozehráli Jirka s Jardou proti nasazené dvojici Beran – Lapáček (Sokol Č.Budějovice) bez ambicí na postup do dalšího kola a přestože soupeř nehrál naplno, na naše méně zkušené chlapce to stačilo.

Při úvodním vystoupení nejlepších hráčů do 13 let se víceméně potvrdilo nasazení a předpoklady favoritů na umístění v této sezóně. Naši zřejmě o medailová umístění zatím hrát nebudou, ale na lepší výsledky šance určitě je..

Kompletní výsledky zde.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!