28. 1. 2012

3.kolo OP družstev dospělých – Super Stars Most

Slovan Vesec 6:2 Super Stars Most „B“

Slovan Vesec 2:6 Baník Most

(28.1.2012) Jak už bývá v poslední době smutnou tradicí, i tentokrát se soupiska družstva musela obejít bez některé z opor. Radka Jirásková se nemohla na poslední chvíli zúčastnit ze zdravotních důvodů a jelikož v ženské části družstva jsme momentálně bohužel bez adekvátní náhrady, znamenalo to pro náš tým citelné oslabení. I přes tuto skutečnost jsme proti týmu Super Stars Most „B“ zvítězili v poměru 6:2, když zaváhal pouze Radek Holata ve dvouhře mužů. S Baníkem Most se nám nepodařily dotáhnout do konce hned 4 třísetové zápasy a tak body Zuzky Hlavaté a Pavla Peníšky ze dvouher pouze zkorigovaly porážku. Zúčastněným hráčům našeho družstva nezbývá než opět poděkovat za předvedené výkony a dobrou atmosféru během celého turnaje. Po základní části jsme se umístili na 5.místě a ve čtvrtfinále play off se utkáme se Slavií TU Liberec „B“. Vyřazovací turnaj se uskuteční 18.2.2012 na půdě Baníku Most.

Kompletní výsledky družstva

Slovan Vesec 6:2 Super Stars Most „B“

MIX Haršanyi – Hlavatá 2:0 Kroc Š. – Phamová
2.ČM Holata – Stejskal D. 2:0 Kroc Š. – Repiar
ČŽ 0:2 Phamová – Dugová
1.ČM Haršanyi – Peníška P. 2:0 Jareš – Vodrážka
Hlavatá 2:0 Dugová
3.DM Peníška P. 2:0 Repiar
2.DM Stejskal D. 2:0 Motejl
1.DM Holata 0:2 Vodrážka

Slovan Vesec 2:6 Baník Most

MIX Holata – Hlavatá 1:2 Bleyer – Doušová
2.ČM Holata – Stejskal D. 1:2 Bleyer – Kanajlo
ČŽ 0:2 Doušová – Dokládalová
1.ČM Haršanyi – Peníška P. 1:2 Král M. – Machač
Hlavatá 2:0 Dokládalová
3.DM Peníška P. 2:0 Král M.
2.DM Stejskal D. 0:2 Machač
1.DM Haršanyi 1:2 Kanajlo

Další výsledky 3.kola OP smíšených družstev dospělých

Baník Most 8:0 VSK Slavia TU Liberec „C“

Super Stars Most „B“ 2:6 VSK Slavia TU Liberec „C“

VSK Slavia TU Liberec „C“ 2:6 TJ Proboštov

VSK Slavia TU Liberec „B“ 6:2 Goram Teplice

VSK Slavia TU Liberec „B“ 4:4 TJ Proboštov

VSK Slavia TU Liberec „C“ 5:3 Goram Teplice

Pořadí po základní části OP smíšených družstev dospělých

Poř. Družstvo V R P PZ PS B
1. BK TJ Baník Most 5 1 0 38:10 : 17
2. TJ Proboštov 4 2 0 32:16 : 16
3. VSK Slavia TU Liberec „C“ 4 0 2 23:25 : 14
4. VSK Slavia TU Liberec „B“ 2 2 2 26:22 : 12
5. TJ Slovan Vesec 2 1 3 24:24 : 11
6. BK Goram Teplice 1 0 5 16:32 : 8
7. Super Stars Most „B“ 0 0 6 9:39 : 6

Komentář

Již několik let se potýkáme s tragickým nezájmem starších členů o reprezentaci klubu v rámci týmových soutěží, zejména však u kategorie dospělých. Většina hráčů se bohužel po ukončení středoškolského vzdělání rozloučí s aktivní činností, přestože by mohli alespoň částečně pomoci svou účastí (i nepravidelnou) na trénincích a turnajích. Nejvíce potom zaráží fakt, kdy se nelze spolehnout ani na hráče dorosteneckých kategorií, do jejichž výchovy vkládá klub nemalé úsilí. S odkazem na tuto sezónu budou podporováni pouze ti členové, kteří mají o náš oddíl a jeho reprezentaci skutečný zájem..

Radek Holata – vedoucí družstva dospělých

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!