24. 4. 2012

Bilancování výsledků kategorie U15

Také kategorie staršího žactva má za sebou poslední republikový turnaj a závěrečný krajský přebor již na celkovém hodnocení mnoho nezmění..

Během sezóny se očekávaly nejlepší výsledky od Ondry Klimeše, který během sezóny své postavení jednoho s favoritů víceméně potvrdil. Ondřej výborně nastartoval ročník hned při prvním GP A v Českém Krumlově ziskem zlata ve dvouhře i smíšené čtyřhře, bohužel hned na druhém GP A přišel výsledkový úpadek a bylo jasné, že tak jednoduchá cesta k úspěchu to nebude. Třetí republikový turnaj nám však přinesl opět optimismus a závěrečné MČR potvrdilo postavení našeho hráče mezi tuzemskou elitou. Aktuální žebříčkové postavení napovídá o vyrovnanosti výkonů, když ve dvouhře i čtyřhře nyní Ondrovi patří 2.místo a v mixu dokonce 1.místo. Během republikových akcí o sobě dala vědět také Jana Slatinská, jejímž největším úspěchem bylo krásné 2.místo ve smíšené čtyřhře při GP A v Praze a dvakrát také bronzové umístění ve čtyřhře dívek. Jaroslav Máchal i Jiří Vajsejtl na větší prosazení zatím musí počkat, nicméně v rámci severočeské oblasti již nyní patří k těm nejlepším. Kromě výsledků je samozřejmě nutné pozorovat herní pokroky jednotlivců, které budou nutné k dalšímu rozvoji a prosazení ve vyšších kategoriích.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!