7. 2. 2014

MČR U19 – TJ Orlová Lutyně

(8.-9.2.2014) Ze čtveřice našich hráčů se na mistrovství České republiky juniorů prosadila pouze Jana Slatinská. V deblu dívek však po boku Týny Brunátové získala parádní bronzovou medaili! Výsledky MČR jsou k dispozici zde.

Kromě zmíněného úspěchu ve čtyřhře dívek se však zástupcům Slovanu Vesec nepodařilo vyhrát již žádný další zápas. David Stejskal se v obou párových disciplínách nedokázal dostat do většího tempa, Honza Koňas odehrál alespoň vyrovnaný duel prvního kola dvouhry proti Klupovi (TJ Orlová) a Ondra Klimeš v mixu a singlu herně nezklamal, ale soupeři byli o něco lepší. Jana Slatinská nastoupila jako jediná do všech disciplín, nicméně až semifinálové utkání dámského deblu mělo vyšší kvalitu.

Naši hráči bohužel přijeli připraveni pouze průměrně a oproti některým účastníkům chybělo načasování formy právě na juniorský šampionát. V každém případě Janě gratuluji k první letošní medaili na MČR a věřím, že nebyla poslední..

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!