21. 9. 2014

1.GP C U15 – Super Stars Most

(21.9.2014) Po pěkném výkonu vybojovala Iva Foukalová 2.místo ve dvouhře dívek a získala tak zasloužený postup na GP A staršího žactva!

Kromě Ivy se turnaje zúčastnili také Martin Máchal, Vojtěch Tajmr, Jaroslav Vajsejtl, Tomáš Valta, Kristýna Haringová a Soňa Hořínková. U Jardy bylo patrné asi největší zlepšení (nikoliv psychické), naopak Soňa, přestože na tréninku dokáže předvádět výborné výkony, zůstala trochu za očekáváním. V každém případě je většina našich zástupců ještě věkem v kategorii mladšího žactva a důležitější soutěž na ně tedy čeká až v příštím týdnu..

Hodnocení hráčů:

Martin Máchal – již postup na oblastní turnaj je dobrým výsledkem, stále zůstává hlavním problémem koordinace a výbušnost, což dohání alespoň solidním taktickým myšlením.

Vojtěch Tajmr – také Vojta bojuje s obratností zejména v zadní polovině kurtu a zároveň málo mění držení rakety, bojovnost je však pro mnohé příkladná.

Jaroslav Vajsejtl – na kurtě vypadal Jaroslav lépe než v předchozí sezóně a hlavně klidně zahrané údery od sítě byly občas ukázkové. Měnící se psychika během několika málo okamžiků však sráží Jardův výkon do průměru..

Tomáš Valta – rád bych Tomášovi pomohl více, ale nejdřív si musí srovnat vlastní priority v badmintonu a na turnaji. Bez pečlivé přípravy a opravy špatných návyků se lepší výsledky nedostaví..

Iva Foukalová – v párových disciplínách bylo možná zbytečně moc chyb, ale ve dvouhře si vše vynahradila a bojovným výkonem uběhala až do finále všechny své soupeřky.

Kristýna Haringová – velký problém ji zatím činí silová převaha soupeřek, nicméně až se svým protihráčům dorovná, bude vše mnohem jednodušší. V blízké době doporučuji pracovat s držením rakety.

Soňa Hořínková – v zápasech potřebuje více projevit emoce, ale hlavně se vyhnout opakujícím se základním chybám. Mnohem lépe umí paradoxně hrát v závěrech setů, kdy je pod větším tlakem ztráty bodu.


Kompletní výsledky turnaje zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!