5. 6. 2016

2.GP A U17 – TJ Orlová Luytně

(4.-5.6.2016) Na posledním republikovém turnaji před letní pauzou se představila dvojice Iva Foukalová a Soňa Hořínková..

V konkurenci nejlepších hráčů ČR se naše děvčata tentokrát neprosadila a do druhé poloviny roku ještě mají co vylepšovat. Ve smíšené čtyřhře se představila pouze Soňa, ale s J.Kubáčkem (BK TU v Liberci) v úvodním kole prohráli. Do dvouhry naopak nastoupila jen Iva, avšak zdravotní obtíže a kvalita soupeřky zastavily snažení hned na začátku. Posledním vystoupením obou veseckých zástupců byla čtyřhra dívek a protože i tentokrát byly soupeřky úspěšnější, skončil turnaj do třetice po prvním kole.

Hodnocení hráčů:

Iva Foukalová – na turnaji si moc přála vyhrát alespoň úvodní zápas, ale různé okolnosti byly proti. Přesto s první částí roku 2016 může být spokojena a když ji vydrží tréninková píle, mohou velké výsledky přijít. Nyní bude záležet hlavně na Ivě, jak se postaví k dalšímu vývoji vlastní kariéry..

Soňa Hořínková – v obou párových disciplínách dělá podobné chyby, na druhou stranu má na prosazení v této kategorii ještě mnoho času. Celkově však bude muset změnit spoustu špatných návyků a při tréninku se soustředit na odstraňování nedostatků tvrdou prací. Potenciál výkonnostního růstu rozhodně Soňa má!


Výsledky 2.GP A U17 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!