17. 9. 2017

Finále OP družstev žáků – Super Stars Most

(16.9.2017) Žákovské družstvo Slovanu Vesec získalo oblastní bronz!

Ve finálovém turnaji se tým spoléhal zejména na aktuální republikovou jedničku v kategorii U15, Soňu Hořínkovou, která v šesti zápasech neztratila jediný zápas. Dalšími členy sestavy byli Aleš Foukal, Filip Gottštein, Štěpán Líbal, Kristýna Haringová a Kateřina Zsilayová. V prvním utkání proti domácímu družstvu Super Stars Most se hráčům podařilo zvítězit pouze ve dvou zápasech a celkový výsledek tak skončil poměrem 2:5. Duel s oslabeným BK TU v Liberci zvládl tým Slovanu Vesec na jedničku a po výhře 6:1 jsme se mohli těšit na závěrečné utkání s Chemičkou Ústí nad Labem. Vyrovnaný průběh vyvrcholil zápasy ve dvouhře chlapců, ve kterých se o čtvrtý bod snažili Filip Gottštein s Aleše Foukalem, ale soupeř byl vždy o kousek lepší. Celkové třetí místo je pro tento výběr zřejmě maximem, nicméně někteří hráči mají šanci se v budoucnu stát klíčovými osobnostmi třeba v kategorii juniorů..

Výsledky družstva TJ Slovan Vesec ve finálovém turnaji:

Slovan Vesec 2:5 Super Stars Most

Slovan Vesec 6:1 BK TU v Liberci

Slovan Vesec 3:4 Chemička Ústí n.L.

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal – jeho hra po letních prázdninách doznala zlepšení, ale výkon stále ovládá psychická nerovnováha a opakování stejných taktických chyb.

Filip Gottštein – některé momenty byly velice slibné, avšak kontrastují s výpadky koncentrace a pomalé startovní reakce.

Štěpán Líbal – stále musí hrát zejména na jistotu a udržet míč v delších výměnách..

Kristýna Haringová – ve smíšené čtyřhře se dobře pohybuje v přední polovině kurtu, musí však zrychlit první krok a uvolnit postavení v obraně. 

Soňa Hořínková – na turnaji neměla konkurenci a v párových disciplínách držela své spoluhráče.

Kateřina Zsilayová – pracovat na koordinaci a zapojení celého těla. Takticky nevolí špatné údery, ale chybí švihová razance a důraznější přetočení.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!