8. 12. 2013

GP A U15 – Super Stars Most

(7.-8.12.2013) Maximem byla čtvrtfinálová umístění ve čtyřhrách zásluhou Jiřího Vajsejtla, Jaroslav Máchal na turnaji bohužel zcela vyhořel..

Již první kolo smíšené čtyřhry ukázalo, že Jarda není ve své kůži. Přestože soupeř zvítězil až po zvládnuté koncovce třetího setu, nebylo na našem zástupci vidět enormní nasazení, ani emoce potřebné k lepšímu výkonu. Jirka s Adélou Vackovou (Sokol Meteor Radotín) byli nasazeni do 2.kola, ve kterém bezpečně přehráli D.Wallera s T.Kobylákovou (Astra Praha). Čtvrtfinálový souboj proti dvojici O.Král – V.Dobiášová (Baník Most / Super Stars Most) již vyšel lépe domácím hráčům. Ve dvouhře měl Jarda Máchal za soupeře M.Siegla (TJ Sokol Osík), ale ani v tomto zápase nebyla vidět touha po výhře a tak konečný výsledek nebyl až tak překvapivý. Jirkovi se také ze začátku příliš nevedlo, nicméně od druhého setu proti J.Viktorovi (Sokol Doubravka) přeřadil na vyšší stupeň a postoupil mezi 16 nejlepších. Zde ho opět potkal favorizovaný Ondřej Král, což znamenalo i přes solidní výkon konec v turnaji. Ve čtyřhře potkal dvojici J.Máchal – O.Král hned v úvodu nejtěžší možný los. První set se povedl odehrát v klidu, ale potom začali oba severočeští spoluhráči kupit chybu za chybou a přestože jim protihráči zdatně svými zkaženými servisy pomáhali, tak to stejně nestačilo. Jirka Vajsejtl s Jirkou Králem (Baník Most) postoupili do osmičky bez velkých problémů, na Savina s Kufou (Deltacar Benátky n.J. / Slavoj Č.Těšín) již však kluci také nestačili. Posledním zápasem byl duel o umístění ve dvouhře, kde si Jarda připsal alespoň jednu výhru v turnaji..

Výsledky turnaje najdete zde.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!