Videoukázky

Tréninky na doma – cvičte jako Áčkaři 😉

Abyste měli inspiraci pro období, kdy se nemůžete zapojovat do klasických badmintonových jednotek, máme pro vás videoukázky, ve kterých vám předvedou nejlepší hráči našeho oddílu, jak se můžete připravovat v domácích podmínkách. Doufáme, že se vám videa budou líbit a tréninky si sami také vyzkoušíte..

Na prvním videu je cvičení s malými činkami, které pro vás natočila hráčka prvoligového družstva dospělých a několikanásobná medailistka z republikových turnajů, Iva Foukalová.


Druhé video pro vás natočil nejnovější klubový člen, aktuálně hráč na 32. místě dvouhry mužů, Fabián Šula. Cvičení je poměrně náročné, tak se pokuste zvládnout alespoň 5 cvičení. PS. doporučujeme cvičit venku, nebo v garáži, neboť každý nemá tak velký obyvák jako Fába 🙂


Badmintonistka kategorie dospělých a začínající trenérka Ilona Mikezová pro vás natočila třetí video, které je zaměřené na kompenzační cvičení 😉

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!