1. 2. 2014

GP C U15 – BK TJ Baník Most

(1.2.2014) Souběžně s MČR dospělých se ve sportovní hale města Most konal oblastní turnaj staršího žactva. Postup na GP A U15 zaznamenali Jaroslav Máchal a Jiří Vajsejtl. Celkově jsme získali 9 medailí.

Málokdy se podaří mladým hráčům odehrát turnaj, při kterém se během volného času mohou chodit dívat na své české badmintonové vzory, tudíž velkou pochvalu dostává domácí organizační tým Baníku Most! Ve smíšené čtyřhře skončilo vše podle předpokladů a nás může těšit, že jsme měli v semifinále zastoupení hned ve třech párech. Také ve dvouhrách se veseckým hráčům podařilo obsadit medailové pozice. Finále dvouhry chlapců bylo čistě v naší režii a v pěkném zápase zvítězil Jarda Máchal nad Jiřím Vajsejtlem jen velmi těsným rozdílem. To Bára Nováčková se probojovala na celkové 3.místo, když v souboji dvou zraněných hráček udolala mosteckou T.Kozempelovou. Čtyřhra chlapců měla jasného vítěze, nicméně až republikový turnaj ukáže měřítko srovnání s domácí špičkou. V deblu dívek se našim zástupcům nedařilo a zde je určitě největší prostor na vylepšení celkového herního projevu..

Hodnocení hráčů:

Kryštof Bumbálek – ve dvouhře měl nejhorší možný los, když už ve čtvrtfinále narazil na celkového vítěze. V párových disciplínách zaznamenal přiliš mnoho chyb v přední části kurtu..

Šimon Heindrofer – oproti posledním tréninkům lepší výkon, ale během zápasů dochází stále k velkým výkyvům v úderové jistotě.

Jaroslav Máchal – na turnaji se prezentoval soustředěnou hrou a zaslouženě vyhrál všechny disciplíny. Techniku zatím stále nahrazuje bojovností, což na vyšší úrovni nebude stačit.

Jaroslav Vajsejtl – zatímco na tréninkách v novém roce předvádí kvalitní nasazení a obětavou hru, na turnaji se příliš nepředvedl. Přestože neměl proti zkušenějším soupeřům velkou šanci na úspěch, chyběl výkon alespoň na hranici vlastních možností.

Jiří Vajsejtl – ve dvouhře se občas šetřil a až ve finále ukázal co umí. Ve čtyřhrách zůstává stále příliš pasivní.

Iva Foukalová – zatímco ve smíšené čtyřhře se svým spoluhráčem tápala, výkon ve dvouhře byl opět sympatický. Ve čtyřhře dívek málo odvahy.

Tereza Míšková – stejně jako na předchozích turnajích chybí více klidu u jednotlivých úderů a celkový přehled o situaci na dvorci..

Barbora Nováčková – ve dvouhře hraje paradoxně více útočněji než ve čtyřhrách, ale zejména v singlu zaslouží pochvalu za bojovnost! (RH)

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!