22. 2. 2014

5.kolo 1.ligy – TJ Sokol Doubravka

(22.2.2014) Premiérová sezóna v 1.lize je u konce, ani poslední zápasy nepřinesly výsledkový obrat k lepšímu a po roce tak soutěž opouštíme..

Ve druhém kole skupiny o záchranu jsme se nejprve utkali s družstvem TJ Sokol Doubravka, kterému jsme podlehli 2:6. Proti týmu Super Stars Most se o jediný bod postaral překvapivou výhrou Ondra Klimeš ve dvouhře mužů a jelikož ani družstvu SK Prosek Praha naši hráči nesebrali více jak 3 body, skončilo naše účinkování bohužel neslavně. Na druhou stranu se víceméně nezkušený soubor badmintonistů pral v každém zápase o dobrý výsledek a mladým hráčům to do budoucích let přinese spoustu nových poznatků. Snahou našeho klubu byla důstojná reprezentace a zviditelnění, což se nám podařilo již samotnou účastí a chyběly tak pouze nějaké ty vyhrané zápasy navíc..

Výsledky Slovanu Vesec v 5.kole:

TJ Slovan Vesec 2:6 TJ Sokol Doubravka (body Milý a Milý – Pikl)

TJ Slovan Vesec 1:7 Super Stars Most (bod Klimeš)

TJ Slovan Vesec 3:5 SK Prosek Praha (body Klimeš, Koňas, Milý – Pikl)

Sestava družstva v posledním kole:

Roman Dokládal, Ondřej Klimeš, Jan Koňas, Matěj Milý, David Pikl, Zuzana Hlavatá, Jana Slatinská

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!