30. 3. 2014

GP A U17 – Sokol Veselý Brno, Jehnice

(29.-30.3.2014) Trojice našich zástupců si přivezla kompletní sbírku medailí ze čtyřher. Jana Slatinská získala v deblu dívek zlato, stříbrnou medaili ve čtyřhře chlapců Ondřej Klimeš a bronz ve stejné disciplíně také Jaroslav Máchal. Výsledky turnaje najdete na www.tournamentsoftware.com.

Ačkoliv ani jeden z veseckých hráčů nepřijel na turnaj optimálně připraven (Ondřej Klimeš – střevní viróza, Jaroslav Máchal – žaludeční problémy a Jana Slatinská – potíže s kolenem), není celkový výsledek vůbec špatný. Smíšená čtyřhra tedy pro nikoho úspěšná nebyla, přestože zejména dvojice Slatinská – Dokládal (Baník Most) měla docela příznivý los. U dvouher Ondra bojoval zejména s psychikou, ale důležitý souboj v osmifinále zvládl. Čtvrtfinálový zápas proti J.Loudovi (USK Plzeň) měl sice jasného vítěze, avšak zde již bylo s každým pohybem znatelné vyčerpání způsobené prodělanou nemocí. Jana se probojovala mezi osmičku nejlepších také a výsledek proti D.Budzelové (Sokol Klimkovice) skončil až potěšitelně těsným rozdílem. Medaile se tak začaly hromadit až v deblech, nejvíce překvapivá potom u Jardy Máchala, který s O.Králem (Baník Most) přijel spíše sbírat zkušenosti. Prohraný duel v semifinále s celkovými vítězi tak byl spíše odměnou za povedený turnaj. Ondra a roman již několik těžkých zápasů odehráli v rámci 1.ligy dospělých, nicméně úvodní kolo tomu moc neodpovídalo. Po utrpěné výhře ale zápasy o medaile vypadaly již zcela jinak a těsná finálová porážka měla punc kvality. Ještě o jedno místo výše skončila Jana v deblu holek, ve kterém s K.Brunátovou (Astra Praha) obhajovala předchozí vítězství. Semifinále a finále holky zvládly díky zvýšenému úsilí v koncovkách zápasů, ale pro další turnaj bude třeba začít bojovat již od prvního úderu. Hráčům gratuluji k dosaženým medailím a přeji hlavně pevné zdraví do dalšího období! RH

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!