13. 4. 2014

GP C U19 – TJ Slovan Vesec

(13.4.2014) Domácí turnaj byl ve znamení několika překvapivých výsledků a zároveň pro náš klub přinesl čtyři postupy na GP A..

Pozici prvních nasazených ve dvouhrách potvrdili Ondřej Klimeš i Jana Slatinská, David Stejskal získal stříbrnou medaili a třetí místo zůstalo na Honzu Koňase. Ze smíšené čtyřhry se našim badmintonistům podařily vytěžit 2 pozice na stupních vítězů, nicméně páry Ondřej KlimešJana Slatinská a David Stejskal – M.Ottová (Goram Teplice) si vylámaly zuby na dvojici O.Král – V.Dobiášová (Baník Most / Super Stars Most). Ve čtyřhře všem nasazeným vytřela zrak dvojice Jaroslav Máchal – O.Král (Baník Most), když zaslouženě celou soutěž ovládla. Náročný víkend čekal kromě Jardy Máchala také Kryštofa Bumbálka a Jirku Vajsejtla, kteří po sobotním OP U15 odehráli další porci těžkých zápasů a nevedli si vůbec špatně. Postupujícím blahopřeji a děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto turnaje! (RH)


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!