14. 9. 2014

1.GP A U19 – TJ Orlová Lutyně

(13.-14.9.2014) Ve vyrovnaném startovním poli se našim zástupcům dařilo opět jen v párových disciplínách, Jana Slatinská nakonec stříbrná v dívčí čtyřhře..

Smíšenou čtyřhru odehráli obstojně všichni hráči Slovanu Vesec, i když pouze Ondřej Klimeš dokázal se svou partnerkou postoupit přes 1.kolo. Představení ve dvouhrách bohužel neměla dlouhé trvání a tak Jana, Ondra i David po prvních zápasech skončili. Do čtyřhry už nezasáhl David, kterému nedorazil spoluhráč, zatímco dvojice O.Klimeš – M.Klupa (TJ Orlová Lutyně) zvládla svůj úvodní zápas ve třech setech. V dalším kole jim však vystavila stopku sehraná dvojice D.Brabec – J.Vorlík (Sokol Meteor Radotín Praha / SK Prosek Praha). Medaili pro náš oddíl tak zachraňovala Jana Slatinská ve čtyřhře dívek. Po boku P.Drapáčové (TJ Orlová Lutyně) se děvčata prosadila až do turnajového finále, ve kterém sice poprvé ztratili neporazitelnost, ale i celkové druhé místo je dobrým výsledkem. Kompletní výsledky turnaje zde.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!