20. 9. 2015

GP B U19 – SK Podolí u Brna

(19.9.2015) Na početně obsazeném republikovém turnaji staršího dorostu získali hráči Slovanu Vesec dvě první a dvě druhá místa!

Ve dvouhře chlapců zvítězil Ondřej Klimeš, pro kterého to znamená jistý postup na prosincové MČR a zejména zvýšené sebevědomí po výsledkově slabším začátku sezóny. Výborně odehrál své zápasy ve stejné disciplíně také Kryštof Bumbálek a nakonec obsadil dělené 5.-8. místo. Ve čtyřhře chlapců všechny přítomné zaskočil pár Jiří Vajsejtl – Jiří Král (Slovan Vesec / Baník Most), jelikož to dotáhli až do finále a zejména herní projev začíná mít v této disciplíně hlavu a patu. Dokonce dvě finálové účasti zaznamenala Jana Slatinská, zčehož vytěžila jednu zlatou ve smíšené čtyřhře s J.Fialou (Astra Praha) a stříbrnou medaili po boku V.Srncové (Sokol Židlochovice). Jaroslav Máchal nezvítězil ani v jenom zápase, ale za bojovnost zaslouží také pochvalu. RH


Kompletní výsledky turnaje zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!