27. 9. 2015

GP B U13 – TJ Sokol Polabiny Pardubice

(26.-27.9.2015) Soňa Hořínková v republikové konkurenci trojnásobnou medailistkou! Ve dvouhře stříbro, ve smíšené čtyřhře a deblu dívek na 3.místě..

Druhým zástupcem Slovanu Vesec byl v Pardubicích Štěpán Bumbálek, avšak ten si bude muset na lepší umístění ještě počkat a zejména hodně potrénovat základní činnosti. Soňa na turnaji potvrdila, že by mohla patřit mezi nejlepší hráče letošní zkrácené sezóny v kategorii U13.

Hodnocení trenéra:

Štěpán Bumbálek – zrychlit pohyb, zvýšit důraz a zpevnit výpadovou nohu. Pro údery kolem těla více měnit držení rakety, celkově se zaměřit na jednoduchost ve střední a zadní části kurtu.

Soňa Hořínková – ve všech disciplínách zlepšit techniku a způsob podání, v párovkách stejně tak příjem! Výborné momenty střídá s výpadky v koncentraci a zbytečně mění fungující taktiku. Na turnaji předváděla dobré výkony, bojovnost a potvrdila kvalitní fyzickou připravenost, bohužel chybí daleko větší spolupráce s trenérem..


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!