1. 10. 2016

Finále OP družstev žáků – Super Stars Most

(1.10.2016) Družstvo žáků TJ Slovan Vesec zvítězilo ve finálovém turnaji oblastního přeboru a postupuje na MČR! O zlaté medaile se postaral tým ve složení Kristýna Haringová, Filip Gottštein, Martin Máchal, Jaroslav Vajsejtl, Soňa Hořínková a Šárka Líbalová. To vše pod dohledem trenérky Sandry Švecové a fandícího doprovodu 🙂

Výsledky ve finálovém turnaji:

Skupina A

TJ Slovan Vesec 5:2 TJ Chemička Ústí nad Labem
TJ Slovan Vesec 7:0 TJ Proboštov

Zápas o 1. místo

TJ Slovan Vesec 5:2 Super Stars Most


Tým ve složení Jaroslav Vajsejtl, Martin Máchal, Filip Gottštein, Soňa Hořínková, Šárka Líbalová a Kristýna Haringová nastoupil v Mostě k finálovým zápasům oblastního přeboru smíšených družstev žáků. Ve skupině si nejprve hráči poradili s týmem Chemičky Ústí nad Labem a ani bod nepovoli týmu TJ Proboštov. O titul přeborníka Severočeské oblasti se pak utkali s domácím týmem Super Stars Most. Po nepříznivém průběhu samotné finálové série (1:2) nakonec hráči neponechali nic náhodě a rozhodující zápasy dokázali dovést do vítězného konce. Všichni hráči dokázali přispět vždy alespoň jedním bodem ke konečným vítězným výsledkům. Přestože někteří hráči byli logicky zatěžováni mnohem více než ostatní, klíčoví hráči vždy dokázali podat profesionální výkony, bojovat po boku méně zkušených parťáků a pomoci jim k vítězství. Postup na MČR smíšených družstev je pro všechny hráče v tomto družstvu premiérou, nicméně je potřeba neusnout po tomto úspěchu na vavřínech a stále pracovat na zlepšování samotných úderů a pohybu po kurtu. (SŠ)

Velké dík patří všem hráčům za předvedené výkony a především za týmovou podporu hráčů v klíčových zápasech. Dále děkuji řidičům za dopravu na turnaj a taktéž podporu hráčů.

Body ve finálovém turnaji:
Filip Gottštein (3/6), Martin Máchal (1/3), Jaroslav Vajsejtl (5/6), Kristýna Haringová (2/3), Soňa Hořínková (6/6), Šárka Líbalová (6/6)

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!