16. 10. 2016

1.kolo 1.celostátní ligy – Super Stars Most

(16.10.2016) Nový ročník zahájilo družstvo dospělých na výbornou, když získalo 5 bodů z 6 možných! Po prvním kole se tak dostáváme na průběžné 3.místo..


TJ Slovan Vesec 5:3 Super Stars Most
TJ Slovan Vesec 4:4 TJ Sokol Doubravka Plzeň

Družstvo TJ Slovan Vesec „A“ nastoupilo do 1.kola s nejnižším věkovým průměrem v lize (18,6 let) a bez druhé ženy v sestavě jsme začínali každé utkání již s jednobodovou ztrátou.

Proti týmu Super Stars Most jsme zvládli obě mužské čtyřhry i mix a přestože soupeř po prvních dvouhrách vyrovnal na průběžný stav 3:3, Ondřej Klimeš a Michal Szymczak dokázali v závěrečných zápasech strhnout vítězství na naši stranu.

Začátek duelu se Sokolem Doubravka nevyšel vůbec dle našich představ a za stavu 1:4 nezbývalo nic jiného, než zabojovat alespoň o remízu. Týmu se však povedl další výborný finiš a po závěrečném zápase jsme mohli oslavit zisk dvou bodů po plichtě 4:4.

Sestava Slovanu Vesec: Ondřej Klimeš, David Stejskal, Michal Szymczak, Jiří Vajsejtl, Katarína Vargová, vedoucí týmu Matěj Milý a trenér Radek Holata.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!