10. 12. 2016

MČR U19 – TJ Sokol Klimkovice

(10.-11.12.2016) Juniorské mistrovství skončilo pro pětici hráčů Slovanu Vesec bez medailového zážitku..

Na mistrovství ČR juniorů startovali Kryštof Bumbálek (dvouhra, čtyřhra chlapců), Jaroslav Máchal (všechny disciplíny), Jiří Vajsejtl (všechny disciplíny), Dana Griněnková (všechny disciplíny) a Jitka Hojná (mix).

Pohled 1 – hodnocení kladné

Na MČR kategorie U19 získalo nominaci 6 zástupců badmintnového oddílu TJ Slovan Vesec a přestože se nakonec zúčastnilo hráčů pět, je to pěkný počet. Již samotný postup byl pro některé hráče odměnou a každý výhraný zápas na republikovém mistrovství je přeci úspěch..

Pohled 2 – hodnocení realistické

Pohled na startovní listinu ukazoval, že o medaile budou hrát zejména reprezentanti a nejzkušenější hráči startovního pole. Medaili, natož se dostat do finále, může získat pouze hráč, který pro badminton obětuje spoustu času a zároveň pro výsledek udělá maximum. Vzhledem k tréninkovému úsilí našich borců byly představy o dobrém výsledku pouhým snem..

Pohled 3 – hodnocení negativní

Postoj hráčů během zápasu, od podání po poslední úder výměny, musí být na úrovni, což hráči zřejmě nepochopili. Vlažné výkony v některých zápasech byly až zarážející, stejně jako neprofesionalita před vstupem na kurt (příprava raket, warm up) a odevzdávání spousty bodů bez boje. Účastnit se MČR musí znamenat hodnotu, kterou by měl každý prodat – ať už je na turnaji v pozici favorita nebo outsidera..


Hodnocení jednotlivých hráčů si lze prohlédnou zde

Kompletní výsledky MČR U19 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!