12. 6. 2017

2.GP A U19 – SK Brno Slatina

(10.-11.6.2017) Jiří Vajsejtl získal bronz ve čtyřhře juniorů..

Na posledním GP A před letní přestávkou se představila trojice hráčů badmintonového klubu TJ Slovan Vesec, Kryštof Bumbálek, Jaroslav Máchal a Jiří Vajsejtl. V původní nominaci byla ještě dívčí část, ale z různých důvodů se z turnaje musela omluvit Iva Foukalová, Dana Griněnková, Ilona Mikezová i Šárka Líbalová.

Do smíšené čtyřhry zasáhl pouze Jirka, ale hned první kolo bylo konečné, když pár Viktora – Adámková (Sokol Doubravka / TJ Hořovice) udělal v zápase méně chyb a byl jistější v obraně. Ve dvouhrách se představili všichni liberečtí badmintonisté, nicméně Kryštof, ani Jarda nezvládli koncovky vyrovnaných třísetových bitev. Jirka se díky turnajovému nasazení představil až v kole druhém a po vyhraném zápase mohl zabojovat o semifinále. Utkání s Tomášem Švejdou (SKB Český Krumlov) probíhalo v prvním setu ve prospěch soupeře a přestože ve druhé sadě Jirka hru vyrovnal, na juniorského reprezentanta to nestačilo. Jarda s Kryštofem nastoupili do čtyřhry jako velká voda, avšak po prvním vyhraném setu přišel útlum a následně i porážka. Z Brna jsme však medaili přeci jen přivezli. Dvojice Vajsejtl – Král (Baník Most) totiž ve čtvrtfinále oplatila porážku oddílových spoluhráčů a po prohře s párem Janoštík – Švejda (Sokol České Budějovice / SKB Český Krumlov) máme z Brna alespoň bronz..


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!