1. 9. 2017

Začátek tréninkové sezóny 2017/2018

Po dlouhé letní přípravě je před námi opět nová tréninková sezóna. Hráči s největšími badmintonovými ambicemi začali s tréninkem na další turnajové období již od poloviny července a během prázdninového období absolvovali několik desítek hodin náročné přípravy.

Začátkem července čekalo na skupinu hráčů kondiční soustředění v Jizerských horách, předposlední srpnový týden potom vyvrcholila letní příprava herním soustředěním ve Stráži pod Ralskem. Pravidelný tréninkový program zahajujeme od pondělí 4.9.2017, kdy se hráči mohou opět těšit na rozvíjení svých badmintonových schopností a dovedností.

Rozpis tréninkových skupin včetně zařazení jednotlivých hráčů najdete zde: https://www.badmintonvesec.cz/o-klubu/treninky (seznam ještě není kompletní a bude se průběžně doplňovat).

Informace o platbě oddílových příspěvků a dalších podrobnostech najdete zde: https://www.badmintonvesec.cz/o-klubu/informace.

V letošním roce se z organizačních důvodů neúčastníme pravidelného sportovního veletrhu Sport Live 2017, avšak jsme i nadále připraveni do svých řad přijímat nové členy – viz. https://www.badmintonvesec.cz/o-klubu/nabor.

Hráčům přejeme hodně sportovních zážitků a co nejlepších výsledků na turnajích. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedených adresách zde: https://www.badmintonvesec.cz/kontakty/kontakty-oddil-badmintonu.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!