2. 11. 2017

GP C U17 open – BK TU v Liberci

(28.10.2017) Otevřený turnaj mladšího dorostu přinesl několik povedených výkonů a dvě vítězství Soni Hořínkové..

Nejslabší disciplínou byl úvodní mix, kde se pouze pár Jaroslav Vajsejtl – Kateřina Zsilayová probojoval do druhého kola. Ve dvouhrách již bylo k vidění mnoho pěkných zápasů a u některých zástupců zřejmé herní zlepšení. Na bronzový stupínek to nakonec dotáhl Filip Gottštein a Soňa Hořínková bez větších potíží celý turnaj vyhrála. Ve čtyřhrách chlapců i dívek se opět předvedli hráči v dobrém světle a výsledkem byly stříbrné medaile pro dvojici Gottštein – Vajsejtl a zlaté medaile pro pár Hořínková – Zsilayová.

Kromě Soni Hořínkové zaslouží pochvalu Jaroslav Vajsejtl a Kateřina Zsilayová za předvedené výkony v párových disciplínách. Filip Gottštein odehrál kvalitně zápasy ve dvouhře, ale ve čtyřhrách to zatím není žádná hitparáda 🙂 Všichni hráči musí ještě hodně potrénovat. Zejména se jedná o start do zadní poloviny kurtu, zrychlení směrem k síti u deblového příjmu a obranné postavení v různých situacích při hře..


Kompletní výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!