19. 11. 2017

Oblastní Přebor U13 – BK TU v Liberci

(18.11.2017) Kromě sbírky bronzových medailí také druhé místo a postup ve čtyřhře chlapců pro Aleše Foukala!

Do smíšené čtyřhry nastoupil pouze Štěpán Líbal s Nicol Romančinovou, neboť Kateřina Zsilayová bohužel léčí zlomenou ruku a jiná děvčata nebyla z důvodu většího počtu chlapců k dispozici. Štěpán s Nicol však v zápasech prvního i druhého kola potvrdili pozici nasazených hráčů a získali první bronzovou medaili.

Ve dvouhrách to na stupně vítězů nikdo nedotáhl a maximem bylo vždy čtvrtfinále (Foukal, Líbal, Romančinová).

Další medaile tak přibyly na konto veseckých badmintonistů až ve čtyřhrách. Dvojice Hlubuček – Líbal a Romančinová – Trnková (BK Goram Teplice) postoupily do semifinále, kde shodně ve dvou setech prohrály, zatímco pár Foukal – Ickert nestačil na své soupeře až ve finále. Vzhledem k přímému postupu vítězného páru získal Aleš nominaci pro MČR z deblu.

Na mitrovství ČR nás tedy bude reprezentovat Aleš Foukal ve čtyřhře chlapců a snad i ve smíšené čtyřhře s Katkou Zsilayovou (přímý postup)..

Hodnocení hráčů:

Michal Čepelák – Na tréninku zatím nedokáže pilovat údery tak, aby dokázal udržet míč déle a přesněji ve hře. Snažit se koncentrovat od začátku do konce každé výměny!

Aleš Foukal – Ačkoliv již dokáže odehrát v přípravě mnoho těžkých úderů, během zápasů používá pouze omezené množství zásahů. Momentálně je priorita zlepšit efektivitu pohybu, rozšířit střehové postavení a pilovat vrchní švih..

Tadeáš Hlubuček – Kromě nízkého zásahu v zadních pozicích jej nejvíce limituje přístup k zápasům. Na zápasy přichází obvykle nepřipraven a s těžšími soupeři se již od úvodu vzdává..

Štěpán Líbal – Zápasy odehrál s nasazením a dobrou koncentrací, nicméně občas trochu spěchá a v obranné hře až příliš improvizuje 🙂

Nicol Romančinová – Podobné hodnocení jako u Tadeáše, nicméně v obou případech je viditelné taktické zlepšení (deblové postavení, údery na síti).


Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!