10. 12. 2017

MČR U13 – BK TU v Liberci

(9.-10.12.2017) Aleš Foukal a Kateřina Zsilayová reprezentovali Slovan Vesec na republikovém mistrovství mladšího žactva.

Oba hráči společně nastoupili do smíšené čtyřhry, ve které postoupili mezi 16 nejlepších párů, ale další kolo již bylo nad jejich síly. Aleš se nominoval také do čtyřhry chlapců po boku Daniela Ickerta z Baníku Most. Po prvním volném kole a druhém vítězném čekalo chlapce utkání o medaile s dvojicí Bláha – Hnilica (Sokol Meteor Radotín Praha). Zápas vypadal po prvním setu jednoznačně pro soupeře, avšak další dva sety přinesly vyrovnaný souboj. Konečná prohra za stavu 19:21 ve třetím setu byla sice nešťastná, nicméně Aleš je zatím na začátku své hráčské kariéry a má tak šanci v příštích letech opět zabojovat o medaile ve vyšších kategoriích. Kačka odehrála v mixu velice dobré výměny, musí ale rozhodně zrychlit pohyb. Pro oba zároveň platí – zlepšit postoj před údery, rychleji měnit pozici rakety a na tréninku vše dělat se 100% nasazením 😉


Konečné výsledky MČR U13 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!