23. 4. 2018

2.GP C U15 – BK TJ Baník Most

(21.4.2018) Štěpán Líbal kousek od postupu na GP A staršího žactva..

Nejblíže nominaci na republikový turnaj měl z veseckých hráčů Štěpán Líbal, který se Stanislavem Mrskošem (BK TU v Liberci) dokráčel až do finále čtyřhry, ve kterém po třísetovém boji prohrál. Další medaili z deblu získal Aleš Foukal s Danielem Ickertem (Baník Most), když v semifinále nestačil taktéž na vítěznou dvojici domácích. Třetím cenným kovem byla bronzová ze smíšené čtyřhry, do které nastoupil sehraný pár Aleš Foukal – Kateřina Zsilayová a občas předváděl výměny na hranici úplného vyčerpání. Kačka mohla postoupit mezi čtyři nejlepší také ve dvouhře, avšak čtvrtfinálový zápas zvládla ve třech setech lépe soupeřka..

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal – Ve smíšené čtyřhře se rozehrával pomaleji, ale třetí i čtvrtý zápas odehrál pěkně. V několika zápasech mu bohužel příliš brzy dochází vůle a snaha poprat se o výsledek. Na turnaji je také potřeba lépe využívat čas mezi zápasy!

Tadeáš Hlubuček – Nejmladší z našich hráčů měl ve všech disciplínách těžký los, ale chvílemi předváděl kvalitní výměny. Během zápasů to bude chtít nepodléhat tolik negativním emocím a lépe rozehrávat údery do zadní poloviny kurtu.

Štěpán Líbal – Stejně jako ostatní spoluhráči příliš podléhá zápasovému skóre a s příbývajícím vývojem hromadí nevynucené chyby. Nespěchat na podání, rozehrát kvalitně výměnu, vystupovat proti míči – to je jen zlomek neustále připomínajících věcí 🙂

Kateřina Zsilayová – V párových disciplínách i ve dvouhrách dokáže předvést mnoho skvělých momentů, nicméně pod tlakem volí obvykle stejné údery, na které se soupeř dokáže bez problémů připravit. Nutnost zlepšit startovní pozici a postoj před údery..

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!