9. 10. 2022

GP D U13 – TJ Slovan Vesec

(8. 10. 2022) Další soutěž, kterou pořádal náš klub, bylo GP D mladšího žactva. Celý turnaj proběhl v přátelské atmosféře, hráči poměřili své síly po letní přípravě a většina z nich zde zahájila novou soutěžní sezónu. Na turnaji se hrály pouze dvouhry formou skupin, aby si všichni účastníci co nejvíce zahráli. Dívky soupeřily v jedné skupině, kde se ze šesti hráček stala vítězkou Michaela Paclíková (TJ Sokol Radotín). Druhé místo získala naše hráčka Janica Pekárová a místo třetí urvala také naše hráčka Markéta Krejčíková. Kluci měli cestu o trochu delší a ze třech skupin postoupil do finálové trojice vždy jen nejlepší hráč. Poté se chlapci utkali ve finálové trojici každý s každým. První místo získal Lukáš Klapal (Badminton Rychnov nad Kněžnou). Další místa na bedně obsadili naši hráči a k druhému místu tak gratulujeme Jakubu Šolcovi a k místu třetímu Jaromíru Kotkovi.

Po letní přípravě bylo vidět zlepšení u všech hráčů – někteří zlepšili svůj pohyb po kurtu, další zase úderovou techniku, někdo si byl na kurtu jistější a někteří se nově chovali klidně i při prohrách. Individuální hodnocení hráči dostali po každém zápase, a tak moc dobře vědí, kdo je za co pochválen 🙂

Během celého dne většina hráčů dodržovala turnajová pravidla za což je také moc chválím!

Turnaje se zúčastnilo několik nováčků, které vítáme v závodním světě a věřím, že se jejich píle z tréninků ukáže při dalších příležitostech. ZH

Fotogalerii z turnaje najdete zde

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!