badminton-vesec-liberec-logo

termín 2018 upřesníme

Klubová ročenka

Novinky

Zadejte Vaše jméno a e-mailovu adresu a budete stále informování o důležitých klubových událostech.

Počítadlo

Nábory

NÁBOR DO BADMINTONOVÉHO KLUBU

Chcete provozovat nejrychlejší raketový a zároveň olympijský sport?

Pak jste na té správné adrese – TJ Slovan Vesec badminton je tu pro Vás.

Liberecký badmintonový oddíl provádí celoročně nábor nových adeptů tohoto sportu až do naplnění kapacity tréninkových skupin. Ideální věk pro začátek badmintonové kariéry a zařazení do přípravky je 7-10 let.

Náborové tréninky pro 1. polovinu tréninkové sezóny 2017/2018 budou probíhat do poloviny září 2017 každé pondělí a středu v čase 15:00 - 16:00 hod.

Náš klub se specializuje jak na rozvoj tělesných a pohybových vlastností tak i speciálních dovedností dětí. Naší snahou je vychovávat hráče na té nejvyšší možné úrovni. Těm nejtalentovanějším pak zajistíme optimální podmínky pro rozvoj jejich talentu tak, aby se mohli věnovat tomuto sportu i na vrcholné úrovni. Za posledních 5 sezón náš klub vychoval několik mládežnických mistrů České Republiky a juniorských reprezentantů ČR.

TJ Slovan Vesec - Badminton může vašim dětem nabídnout :

• Pravidelné tréninky 1-3x týdně
  • Individuální kurzy
  • Profesionální přístup ke každému dítěti
  • Přátelský kolektiv hráčů
  • Vedení všech tréninků kvalifikovanými trenéry
  • Účast na turnajích v ČR i zahraničí
  • Letní oddílová soustředění a badmintonové campy

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás navštívit přímo na náborovém tréninku přípravky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás prosím emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Se sportovním pozdravem

Radek Holata
721542010
předseda oddílu badmintonu TJ Slovan Vesec, z.s.

Trénink badmintonové přípravky

Komerce