10. 9. 2011

Nábory

NÁBOR DO BADMINTONOVÉHO KLUBU

Chcete provozovat nejrychlejší raketový a zároveň olympijský sport?

Pak jste na té správné adrese – TJ Slovan Vesec badminton je tu pro Vás.

Liberecký badmintonový oddíl provádí celoročně nábor nových adeptů tohoto sportu až do naplnění kapacity tréninkových skupin. Ideální věk pro začátek badmintonové kariéry a zařazení do přípravky je 7-10 let.

Náš klub se specializuje jak na rozvoj tělesných a pohybových vlastností tak i speciálních dovedností dětí. Naší snahou je vychovávat hráče na té nejvyšší možné úrovni. Těm nejtalentovanějším pak zajistíme optimální podmínky pro rozvoj jejich talentu tak, aby se mohli věnovat tomuto sportu i na vrcholné úrovni. Za posledních 5 sezón náš klub vychoval několik mládežnických mistrů České Republiky a juniorských reprezentantů ČR.

TJ Slovan Vesec – Badminton může vašim dětem nabídnout :

 • Pravidelné tréninky 1-3x týdně
 • Individuální kurzy
 • Profesionální přístup ke každému dítěti
 • Přátelský kolektiv hráčů
 • Vedení všech tréninků kvalifikovanými trenéry
 • Účast na turnajích v ČR i zahraničí
 • Letní oddílová soustředění a badmintonové campy

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, přihlaste se na náborový trénink přípravky, který probíhá vždy na začátku září. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás prosím emailem na info@badmintonvesec.cz.

Se sportovním pozdravem

Radek Holata
721542010
předseda oddílu badmintonu TJ Slovan Vesec, z.s.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

  Archivy

  Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!