2. 10. 2011

Karakal Cup (GP C U13) – Goram Teplice

(2.10.2011) Na otevřeném turnaji kategorie U13 zaznamenal náš oddíl solidní medailovou sbírku.

(2.10.2011) Na otevřeném turnaji kategorie U13 zaznamenal náš oddíl solidní medailovou sbírku. Jaroslav Máchal zvítězil ve dvouhře chlapců, když ve finále zdolal oddílového kolegu Jiřího Vajsejtla. Druhého prvenství dosáhl Jarda ve smíšené čtyřhře, kde mu byla spoluhráčkou Pavlína Krpatová (Badminton Pardubice). Třetí zlatou medaili potom získali naši hráči ještě ve čtyřhře chlapců zásluhou dvojice Jiří Vajsejtl – Jaroslav Máchal. Stříbrnou medailí ve čtyřhře dívek se může pochlubit Ilona Mikezová a bronzový kov v deblu ukořistil také pár Kryštof Bumbálek – Šimon Heindorfer. U všech hráčů chválím nasazení a přístup k zápasům, přestože turnaj byl dlouhý (24 chlapců a 30 dívek) a koncentrace pro všechna utkání tak nebyla jednoduchá. Oba finalisté dvouhry chlapců předváděli pestrou a fyzicky náročnou hru, nicméně u Jardy i Jirky bych si představoval ještě lepší přístup k tréninkům a důslednější odstraňování chyb.

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!