25. 11. 2011

Hodnocení úvodu sezóny 2011-2012

Ze sezóny 2011-2012 máme odehráno již několik turnajů a odtrénováno mnoho přípravných hodin. A jak se zatím veseckým hráčům daří?

Určitě nejlepším výsledkem je zatím 1.místo ve dvouhře a smíšené čtyřhře, které získal na prvním GP A kategorie U15 Ondřej Klimeš. Medailí se mohl pochlubit Ondra také na druhém republikovém turnaji stejné věkové kategorie, ale 2.místo ve čtyřhře a 3.místo v mixu přesto nezakrylo zklamání z nevydařené dvouhry. Na medailových pozicích skončila ve čtyřhrách na obou GP A U15 i Jana Slatinská, která se začíná postupně prosazovat i v kategorii U17. Také u mladšího dorostu jsme měli své zástupce na dvou republikových vystoupeních, nicméně Jana, Ondra i David zatím na stupně vítězů nedosáhli. Stejně dopadli také Jarda Máchal s Jirkou Vajsejtlem u kategorie U13, když nejlepším umístěním prvního turnaje bylo čtvrtfinále v mixu. Na oblastních turnajích to zatím v některých ohledech dokonce překonalo očekávání, ale neustále je na čem pracovat a hlavně zlepšovat herní projev.

Kvarteto vybraných hráčů se zúčastnilo také mezinárodního turnaje – MMČR juniorů v Orlové. Získané zkušenosti se jistě budou hráčům hodit a pro letošní sezónu počítáme ještě s odehráním 1-2 zahraničních turnajů.

Družstva žáků již absolvovala úvodní zápasy krajského kola, ve kterých uspělo jen „áčko“. V oblastním přeboru smíšených družstev dorostu se Slovanu Vesec podařilo uhrát výhru proti Teplicím a zatím drží 3.příčku. Zejména v zápasech týmových soutěží se však ukázalo jak na tom hráči opravdu jsou. Projevila se zde tréninková docházka, snaha obětovat se pro družstvo a vůle podpořit vlastní spoluhráče..

Tréninkové skupiny se od září pomalu zkonsolidovaly, nicméně trenéři již pracují na novém rozdělení s ohledem na příští rok. Někteří členové se zatím moc nepředvedli a jejich přístup k tréninkům je žalostný. Bohužel se to mnohdy týká hráčů, kteří by chtěli dosáhnout dobrých výsledků, ale nejsou ochotni přidat něco navíc.

Závěrem bych chtěl pogratulovat O.Klimešovi za jeho premiérovou pozvánku do širšího výběru juniorské reprezentace. Tréninkového soustředění se zúčastní ve dnech 28.-30.11.2011 a přejeme mu, ať to není jeho poslední zkušenost s republikovou elitou 😉

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!