14. 1. 2012

GP A U15 – Sokol Radotín Meteor Praha

(14.-15.1.2012) V Praze – Vinoři se konal třetí republikový turnaj pro kategorii staršího žactva. Trojice našich hráčů O.Klimeš, J.Máchal a J.Slatinská zde získala 1 zlatou a 3 stříbrné medaile.

Po nepříliš úspěšnému vystoupení v Českém Těšíně se snažil zejména O.Klimeš odčinit zaváhání ve dvouhře a uhrát opět medailový výsledek. Sobotní program byl nakonec pro naše hráče velice úspěšný, když Ondra ztratil pouze 1 set proti P.beranovi (Sokol Křemže) a jinak postupoval ve všech disciplínách bez zaváhání. Jana měla pozici složitější a protože ji navíc ve druhém kole dvouhry čekala nasazená E.Kelnarová (BK Kopřivnice) a ve stejném kole čtyřhry dvojice M.Lajdová – D.Šikalová (Astra Praha / Benátky n.J.), znamenalo to brzký konec v soutěži. Smíšenou čtyřhru však společně s R.Dokládalem (Baník Most) zvládli výborně a probojovali se překvapivě až do finále (semifinále se bohužel neuskutečnilo pro zranění J.Loudy). Třetí náš zástupce – Jarda Máchal ještě ambice na stupně vítězů neměl, ale bilance 3 proher a 2 výher jej určitě povzbudí. V nedělním semifinále dvouhry se Ondra Klimeš postavil proti R.Dokládalovi a po kvalitním výkonu postoupil vesecký zástupce do hry o zlato. Finálový duel však Ondrovi po nadějném začátku nevyšel, když i z důvodu vzrůstající únavy zaznamenal mnoho nevynucených chyb. Ve finále smíšené čtyřhry jsme měli zastoupení na obou stranách kurtu. Úspěšnější byla dvojice O.Klimeš – M.Lajdová, která zvítězila v poměru 2:0 na sety. Finále čtyřhry chlapců, ve které nastoupili Ondra Klimeš s R.Dokládalem proti sehranému páru Somerlík – Vašátko (Sokol Klimkovice) nám už bohužel zlatou radost nepřineslo..

Našim hráčům děkuji za skvělou reprezentaci oddílu, i když si samozřejmě vyslechnou ještě plno výhrad od trenéra 🙂

Kompletní výsledky nejdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!