21. 1. 2012

OP U19 – Goram Teplice

(21.1.2012) Na oblastním přeboru staršího dorostu v Teplicích jsme získali překvapivé 2 stříbrné medaile!

Na začátku turnaje nám však moc nevyšly mixy, když pouze Honza Koňas zaznamenal vítězný zápas. Ve dvojici s M.Ottovou (Goram Teplice) přehráli pár složený kompletně veseckými hráči – O.Klimeš – Z.Hlavatá. Do dvouher zasáhli všichni naši zástupci s touhou projít co možná nejdál, ale J.Koňas i V.Dlask byli vyřazeni hned v úvodním kole. David Stejskal se naopak probojoval přes R.Dokládala (Baník Most), Ondřej Klimeš zdolal Kubala (Super Stars Most), Jana Slatinská vyřadila P.Matysovou (Chemička Ústí n.L.) a Zuzka Hlavatá vybojovala postup přes M.Ottovou (Goram Teplice). Do semifinále už postoupil pouze Ondra, nicméně soupeř musel za stavu 14:7 pro našeho borce souboj pro zranění vzdát. Také ušetřené síly zřejmě pomohly k poklidné výhře i v semifinále, kde náš badmintonista porazil P.Svobodu (Baník Most). Finálová účast byla opravdu příjemným výsledkem a tak ani prohra s nasazeným J.Machačem (Baník Most) nemusela mrzet. Čtyřhru odehrála dvojice Koňas – Stejskal na kvalitní úrovni, nicméně koncovka třetího setu se lépe vydařila soupeřům. Poslední možností pro zisk další medaile tak byla čtyřhra dívek, ve které nastoupila Zuzka Hlavatá s Janou Slatinskou. Ačkoli by před turnajem byly holky spokojeny s jakýmkoliv cenným kovem, tak prohrané finále v samotném nastavení třetího setu bylo oplakané. Nakonec je ale druhé místo zaslouženou tečkou za povedenou cestou turnajovým pavoukem!

Pro MČR jsme získali nominaci ze dvouhry chlapců pro Ondru Klimeše. Turnaj hodnotím jako úspěšný, přestože ne všichni budou se svým vystoupením samozřejmě spokojeni..

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!