19. 2. 2012

GP C U17 – Goram Teplice

(19.2.2012) David Stejskal a Jana Slatinská si zajistili postup na republikový turnaj..

Na GP A U17 se však podívá poprvé v sezóně Honza Koňas, který díky umístění na 3.místě nahradí z nominace omluveného Davida Stejskala. Ten ve dvouhře celkově zvítězil, zatímco Jana Slatinská se musela spokojit „pouze“ se stříbrnou pozicí. Smolný turnaj odehrál Ondra Klimeš, když hned v prvním kole nedokázal najít recept na bojovného R.Dokládala (Baník Most) a se soutěží se loučil poněkud předčasně. Solidní výkon předvedli ve dvouhrách Jarda Máchal a také Šimon Heindorfer potvrdil zlepšení z tréninků. Ve smíšených čtyřhrách se prosadil nejvíce Honza Koňas s Martinou Ottovou (Goram Teplice), když nestačili až ve finále na dvojici Valenta – Phamová (Super Stars Most). Na bronzové pozici se pak umístil pár Dokládal – Slatinská. V semifinále čtyřhry chlapců proti sobě nastoupily páry R.Dokládal – O.Klimeš a J.Koňas – D.Stejskal. Pěkný zápas dovedla do vítězného konce zkušenější dvojice vedená Honzou Koňasem, ale ve finále byl podruhé úspěšnější Bedřich Valenta nastupující na turnaji s J.Motejlem.

David Stejskal ve dvouhře opět potvrdil, že se dokáže v důležitých zápasech spolehnout na vyrovnanou psychiku, která naopak několika našim hráčům chybí k dosažení ještě lepších výsledků. Kromě fyzické a technické přípravy na zápasy je potřeba zapracovat také na dodržování taktiky a zejména na chování při jakékoliv situaci, která na turnaji může nastat..

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!