25. 3. 2012

OP U15 – Slovan Vesec

(24.3.2012) Desítka veseckých hráčů vybojovala celkem 7 sad medailí.

Netradičně v hale TU na Harcově jsme pořádali oblastní přebor pro kategorii U15. Svůj nejvydařenější turnaj v kariéře odehrál Tonda Kučera, který zejména zásluhou Romana Dokládala (Baník Most) dokázal získat titul oblastního přeborníka ve čtyřhře. Stejného úspěchu dosáhla také Jana Slatinská v mixu se stejným partnerem – tedy R.Dokládalem. Ve dvouhře chyběl Janě poslední krok, ale i druhé místo je pěkné a hlavně zaručuje postup na MČR. To Jarda Máchal dostal šanci hned dvakrát, jenže těsné prohry v semifinále a zápase o 3.místo (vítězný R.Dokládal měl přímý postup) jej odsoudily jen do role náhradníka. Další medaile získal Jarda ve čtyřhře s O.Králem (Baník Most) a ve smíšené čtyřhře společně s V.Dobiášovou (Super Stars Most). Bronz ze čtyřher ještě zaznamenala dvojice Jiří Vajsejtl – Jiří Král (Slovan Vesec / Baník Most) a Ilona Mikezová – Barbora Nováčková.

Kompletní výsledky zde

Komentář trenéra:

Turnaj se mi bohužel nehodnotí tak dobře, jak se podle výsledků může zdát. Již ve smíšené čtyřhře mě zklamal výkon Ilony, které chybělo nasazení a úderová jistota. U dvouher zaujal výkon Tondy Kučery v prvním setu proti J.Královi a je jen škoda, že našemu zástupci rychle došly síly a zřejmě se projevila i odlišná zápasová praxe během posledních týdnů. Přesto mohl být Tonda nadmíru spokojen, jelikož spolehlivou hrou pomohl R.Dokládalovi ve společném zisku zlatých medailí ve čtyřhře. Bojovné výkony předvedli také oba nejmladší hráči na turnaji – Emanuel Tichý i Iva Foukalová, takže se nemusí za nic stydět. Jarda Máchal se po delší době na turnaji předvedl opět ve dvou světlech. Famózní úvodní set proti O.Královi by jistě zasloužil velkou pochvalu, ale emotivní herecké vystoupení v dalších dvou setech semifinálového duelu i zápasu o 3.místo srazilo hodnocení na opačnou stranu. V každém případě tyto negativní reakce pomohly soupeřům v obratu skóre a ani z pohledu reprezentace klubu je nelze akceptovat. Šimon i Kryštof potvrdili zlepšenou hru, ale ještě je hodně na čem pracovat. Ilona ve dvouhře a čtyřhře už předvedla lepší výkon, nicméně stejně jako Bára musí zabrat na rychlosti, obratnosti a výbušnosti. Jirka potvrdil svou výkonnost a celkově nezklamal, ikdyž někdy je potřeba trochu popohnat. Janu musím pochválit za čtyřhru, kde s Ivou dost potrápili vítězné duo Dobiášová – Paurová, a zejména přístup se mi líbil. Horší už to bylo ve dvouhře, kde až často docházelo k výpadkům formy, ale věřím, že na další turnaje se Jana určitě připraví lépe..

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!