31. 3. 2012

MČR U17 – Montas Hradec Králové

(31.3.-1.4.2012) Zástupci Slovanu Vesec, David Stejskal a Ondřej Klimeš, se zúčastnili mistrovství České republiky hráčů do 17 let.

Ondra Klimeš zasáhl do všech disciplín, z nichž čtyřhra mohla být považována jako úspěšná, když s Romanem Dokládalem (Baník Most) postoupili do čtvrtfinále. David s Romanem Tichým (Sokol Brno-Jehnice) nedotáhli slušně rozehraný duel do vítězného konce a skončili po prohře 1:2 na sety. Ve smíšené čtyřhře se Ondrovi podařilo postoupit do 2.kola, kde s M.Lajdovou (Astra Praha) nestačili na složený pár Kondr – Kurzová (Radotín Praha / Astra Praha). Prvním kolem dvouhry prošli oba liberečtí reprezentanti bez větších problémů, ale v dalším rozletu je zastavili badmintonisté Super Stars Most, Bedřich Valenta a Jiří Vodrážka.

Komentář trenéra:

Ondrovi chyběla ve smíšené čtyřhře jistota u drajvových výměn, ve dvouhře naopak klid a rozvaha. Několik zbytečných ztrát utrpěl navíc ve všech disciplínách při podání a příjmu. Solidní výkon ale předvedl ve čtyřhře chlapců, kde potvrdil zlepšení. David neodehrál špatně obě dvouhry, ale na špičku v dorostenecké kategorii to ještě zdaleka není. Deblové vystoupení bylo plné nevynucených a laciných chyb, kterých by se zkušený hráč již měl vyvarovat. Stejně jako na tomto závěrečném turnaji, tak po celou sezónu našim hráčům chyběl nějaký větší, nebo překvapivý výsledek. David i Ondra se zúčastnili republikového turnaje ve třech případech, Jana Slatinská dvakrát a Honza Koňas jednou. Na medaili dosáhla pouze Jana ve čtyřhře dívek při GP A v Orlové..

Kompletní výsledky zde.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!