28. 7. 2012

Kondiční soustředění – Rokytnice n.J. 2012

(28.7.-4.8.2012) Badmintonisté Slovanu Vesec mají za sebou týdenní kondiční přípravu v Krkonoších.

Program soustředění:

Sobota – První odpolední výběh absolvovalo 15 členů, ale počasí vůbec nepřálo, když nás v polovině trasy zasáhla prudká bouře s přívalovým deštěm a kroupami.

Neděle – Úvodní dopolední fáze byla náročná, nicméně všichni ji zvládli bez obtíží, stejně jako odpolední výběh, který opět narušil déšť.

Pondělí – Třetí den nám konečně přineslo teplé a slunečné počasí, hráči si během dne vyzkoušeli náročný program a kromě únavy si nikdo zatím na nic neztěžoval 🙂

Úterý – Další tréninkový den byl rozdělen na 2 části. Do oběda jsme se věnovali zejména vytrvalosti na kratších tratích a odpoledne se všichni vydali na odpočinkový výlet do Harrachova s návštěvou bazénu.

Středa – Nejnáročnější program mají účastníci za sebou. Náplň dne zahrnovala kruhové tréninky v Rokytnici a výběh na Lysou Horu a Harrachovy Kameny.

Čtvrtek – Po těžkém dnu následovaly trochu volnější, zato však ve velkém vedru, které tu od rána panovalo. K večeru si několik členů ještě napodruhé dopřálo rehabilitaci v sauně.

Pátek – Vzhledem k deštivému počasí byla ranní fáze i odpolední výběh trochu zkrácen, ale hráčům to už náladu příliš nepokazilo. Před námi je poslední dopolední trénink a potom již odjezd domů..

Sobota – Závěrečný trénink proběhl za plných slunečních paprsků a dokonal týdenní snažení všech hráčů před nadcházející sezónou.

Soustředění splnilo očekávání a stejně tak plánovaný program se podařilo až na pár drobností uskutečnit. Nasazení většiny hráčů bylo chvalitebné, je však škoda, že se nepodařilo absolvovat v plném rozsahu u všech z důvodu zdravotních problémů. Bohužel mě však více mrzí některé projevy členů při vzájemné komunikaci a součinnosti. Zejména starší členové by se měli v tomto směru hodně zamyslet a již na herním soustředění se pokusit o nápravu! Samostatnými kapitolami jsou potom u některých borců také špatné stravovací návyky a nebo neschopnost udržovat pořádek..

trenéři R.Holata a J.Slatinský

Fotogalerii najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!