19. 1. 2013

OP dospělí – VSK Slavia TU Liberec

(19.1.2012) Čtveřice veseckých zástupců bojovala na oblastním mistrovství dospělých o postupy na MČR, medaile a dobrý pocit ze hry..

Cesta, kterou nastavil náš oddíl před několika lety nám přinesla další díl, když se na oblastní přebor dospělých nominovalo kromě nestárnoucího Michala Haršanyiho také dorostenecké trio O.Klimeš, J.Koňas a D.Stejskal. Všichni jmenovaní, jenž patří ještě do věkové kategorie U17, předváděli na turnaji zajímavé výkony, ale bohužel se ani nevyvarovali určitých momentů, které mě jako trenéra hodně mrzí. Mezi klady bych zařadil překvapivý postup Davida ve smíšené čtyřhře až do semifinále, stejné umístění Honzy ve čtyřhře mužů a třísetový zápas Ondry s finalistou dvouhry M.Nevečeřalem. Další krok mezi dospělé tak kluci udělali, avšak budou si muset uvědomit, že zkušenosti nelze získat okamžitě, nevynucené chyby a negativní emoce pomáhají soupeřově sebevědomí a také že i porážkou se člověk učí!

Výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!