16. 3. 2013

OP U17 – BK Goram Teplice

(16.3.2013) David Stejskal trojnásobným oblastním přeborníkem v kategorii mladšího dorostu. Postup na MČR si vybojovala také Jana Slatinská a premiérově Kryštof Bumbálek.

Badmintonový oddíl TJ Slovan Vesec získal na oblastním mistrovství celkem 8 sad medailí (3 zlaté, 4 stříbrné a 1 bronzová), což je při absenci O.Klimeš a J.Koňase (přímé postupy na MČR) opravdu potěšitelný výsledek. Ve smíšené čtyřhře zvítězila dvojice D.Stejskal – J.Panochová (Super Stars Most) před R.Dokládalem (Baník Most) s J.Slatinskou, nicméně kvalita této disciplíny byla kromě finálového duelu hodně nízká. Dvouhru chlapců ovládl David Stejskal s přehledem, když pouze v zápase o zlato jej dokázal potrápit Roman Dokládal. Jana Slatinská se postupem do finále také dokázala nominovat na závěrečný republikový turnaj a přestože skončila na 2.místě, může být celkově spokojena. Vyrovnané zápasy nabídla čtyřhra chlapců, ve které se nejvíce dařilo dvojici D.Stejskal – K.Bumbálek, ale i pár J.Máchal – O.Král (Baník Most) předvedl v semifinále a finále pěkné výkony. Dívčí čtyřhra znamenala pro naše barvy 2.místo zásluhou J.Slatinské s L.Lavičkovou (Baník Most) a 3.místo, o které se zasloužila dvojice I.Mikezová – T.Kozempelová (Baník Most). Kromě medailistů se v zápasech předvedli také Š.Heindorfer, A.Kučera a M.Válová, avšak ti se postupů do dalších kol nedočkali.

Radek Holata

Kompletní výsledky zde

Hodnocení hráčů:

Kryštof Bumbálek – po delší zdravotní absenci se teprve dostává do tréninkového tempa, ale ve čtyřhře předvedl vyrovnané výkony a postupem na MČR si připsal zatím svůj největší turnajový výsledek!

Šimon Heindorfer – asi nejlepší výkon podal ve dvouhře, kde dokázal odehrát delší smysluplné výměny. V párových disciplínách se až příliš střídaly dobré okamžiky s těmi slabšími.

Antonín Kučera – v zápasech se dopouštěl příliš mnoha nevynucených chyb a koncové údery jsou málo důrazné. Nutné pracovat na švihu a rychlosti provedení úderů!

Jaroslav Máchal – hru na hranici svých možností většinou předvede jen několikrát za turnaj, což je málo. Vyrovnané výměny rozhoduje stabilní úderová jistota, která se musí na tréninku poctivě pilovat..

David Stejskal – potvrdil očekávání a zvítězil ve všech disciplínách, rezervy jsou však ve všech herních činnostech.

Ilona Mikezová – je potřeba se naučit hrát celým tělem, zvýšit výbušnost a omezit chyby na síti. Celkově průměrný výkon.

Jana Slatinská – po prodělané nemoci byl výkon slabší než před 14 dny, ale rozhodně nelze vytknout obětavost a nasazení. Až příliš mnoho úderů tlačí do zadní poloviny kurtu..

Michaela Válová – zápasy odehrála na hranici svých možností, což ale neznamená, že by se hranice nemohla posouvat směrem nahoru..

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!