6. 4. 2013

GP A U19 – BK Deltacar Benátky n.J.

(6.-7.4.2013) Na posledním republikovém turnaji staršího dorostu jsme získali hned pět čtvrtfinálových umístění, medaili tentokrát žádnou.

Výkony byly nejlepší  zejména ve čtyřhrách, kde naši hráči postoupili mezi osm nejlepších ve všech složených párech. David Stejskal s V.Mišutkou (Deltacar Benátky n.J.), Honza Koňas s R.Tichým (Sokol Brno-Jehnice), Ondra Klimeš s R.Dokládalem (Baník Most) i Jana Slatinská s K.Dokládalovou (Baník Most) se tak rozhodně neztratili. Ondřej navíc předvedl dobrý výkon také ve dvouhře a po dvou vítězných zápasech nestačil až ve čtvrtfinále na nasazenou jedničku, M.Hamáčka z Hradce Králové. Druhému zástupci ve dvouhře, Janě Slatinské se již tolik nedařilo a přestože hru po prvním prohraném setu výrazně zlepšila, podlehla po třísetovém boji své soupeřce již v úvodním kole. Smíšené čtyřhry se hráčům herně ani výsledkově příliš nevydařily..

Poznámka trenéra

Hráči, kteří se zúčastňují pravidelně republikových a mezinárodních turnajů, by si již měli na turnaji pohlídat, v jakém časovém rozmezí budou nastupovat k zápasům a včas se na utkání připravit! Zejména potom v případě, že mezi jednotlivými zápasy je několikahodinová pauza!! Bohužel to u některých členů není poprvé a byl bych moc rád, kdyby se to již neopakovalo.

Radek Holata

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!