13. 4. 2013

OP U15 – Super Stars Most

(13.4.2013) Také z oblastního přeboru staršího žactva vezeme 2 tituly a zároveň postupy na MČR. Jaroslav Máchal 3x ve finále..

Vzhledem k neúčasti Jany Slatinské a Jiřího Krále se otevřela pro další hráče velká šance na dobré umístění, nicméně využili toho jen někteří. Ve smíšené čtyřhře se nejprve dvojice Heindorfer – Nováčková a Marek (Slavia TU Liberec) – Foukalová nedokázaly probojovat z 1.kola, zatímco Kryštof Bumbálek s Míšou Válovou i Jirka Vajsejtl s V.Štroblovou (Super Stars Most) se rozloučili se soutěží o kolo později. Jarda Máchal s L.Paurovou (Super Stars Most) to dotáhli až do finále, kde byl o kousek šťastnější pár O.Král – L.Borovská (Baník Most). Los dvouhry (bez účasti O.Krále) znamenal pro naše chlapce možnost bojovat o všechny medaile, které byly k dispozici, nicméně Šimon po úspěšně zvládnutém předkole neuspěl v zápase s O.Čáslavským (Slavia TU Liberec) a Kryštof neprošel do semifinále přes M.Novotného (SK Děčín). Do finále se nakonec dle očekávání dostali Jarda Máchal a Jirka Vajsejtl, což znamenalo jisté prvenství pro náš oddíl. Titul přeborníka pro sebe získal Jarda, když v celém zápase diktoval tempo hry a zvítězil poměrem 2:0 na sety. Mezi děvčaty byla situace mnohem těžší a tak Iva, Bára i Míša skončily již v prvních dvou kolech. Další medaili a zároveň titul jsme tak vybojovali až v deblu chlapců. Ve finálovém zápase jsme měli hned trojnásobné zastoupení, ale zlatou medaili pro sebe získal pouze Jarda Máchal po boku O.Krále. Kryštof Bumbálek s Jirkou Vajsejtlem tak zůstali na stříbrné pozici. Šimon s M.Novotným a Iva s K.Procházkovou (Slavia TU Liberec) bohužel prohráli hned v prvním duelu, Bára s Míšou potom končili ve 2.kole.

Vzhledem k zisku 5 medailí můžeme být s našim vystoupením spokojeni, ale na druhou stranu nebyly naplněny další ambice pro dobrá umístění a musíme také akceptovat absence některých hráčů..

Radek Holata

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!